Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hannibal S02E07
Will dışarıda. Hannibal çok süper ötesi bir oyun oynadı. Adamın hastalara uyguladığı yöntemleri çok merak etmeye başladım.
Sonraki bölüm fragmanında Bloom ile Hannibal birlikteydi yeniden. Lanet olsun sana Bloom!

Alex Louis Armstrong

Hannibal S02E07
Will dışarıda. Hannibal çok süper ötesi bir oyun oynadı. Adamın hastalara uyguladığı yöntemleri çok merak etmeye başladım.
Sonraki bölüm fragmanında Bloom ile Hannibal birlikteydi yeniden. Lanet olsun sana Bloom!
Türkçe alt yazılısı yayınlandı mı ?

Vikings'te Floki reyiz neyin tribine girmeye başladı çözemedim. Böyle bir adam değildin sen reyiz derdin varsa içinde tutup kendini şişirmez ortaya koyar milleti şişirirdin.

HIMYM son 3 bölümünü izlememiştim. Bunca sene izlediğim bir diziyi öylece bitirmek istemediğim için. Ama o son ne olmuş öyle ya :/ Yorumlardan kötü olduğunu anlamıştım da bu nedir. Adamlar oturup düşünmüşler resmen bunca sene mükemmel giden bir diziyi nasıl tek bölümde berbat ederiz diye. Olmadı bu hiç. :of: Başka final çeksinler...

Arrow'a başlicam, sizce genel olarak nasıl bir seri?
Valla ben severek izliyorum. Smallville'i izlemişsen onun doğaüstü olmayan hali gibi düşünebilirsin. Süpergüçler dizide henüz etkisini göstermedi. Bir yerlerde eğitim almış bir adam şehrindeki yozlaşmayı bitirmek ve şehri kurtarmak için şehrine geri dönüyor ve olaylar gelişiyor...

Spoiler vermeden bu kadar anlatabilirim sanırım. Bir cümlede de 3 defa şehir kelimesini kullanmak garip oldu :).

@Ilgaz
Alternatif çekilmiş zaten ama bunu uygun görmüşler son olarak. Diğeri ileride çıkacak DVD'de özel bölüm şeklinde yer alacakmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık