Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sam yalama oldu. Çocuğa giren çıkan belli değil.
inanmıcaksın şimdi o sahneyi izliyordum aynı şeyi düşündüm :D
adamın vücuda bir ben girmedim ne kadar doğa üstü yaratık varsa sırayla takılıp içeride çıkıyorlar :D
ama crowley'e olan sevgim bir nebze daha arttı :D

Unknown

Supernatural
Crowley adamım ya :D
- Beni öldüreceksin biliyorum.Bende seni seviyorum.
Adam tam troll :D 40 dk boyunca dizide olsa "Hello boys" dese izlenir :D
Ama can sıkıcı tarafı şu kardeşlerin klasikleri her bölüm olmasa keşke böyle..

Supernaturale 2 hafta önce başlayıp bitiren biri olan ben bile sam ile deanin ''gene bana yalan söyledin'' tripleri yüzünden kavga edip ayrılmalarına ayar oluyosam yıllardır takip eden insanları düşünemiyorum. Hani niye bu kadar büyütüyosun kardeşim etek giydirip taksim meydanında mı yürüttü seni adam. Zaten bölüm sonlarındaki iyi misin soruları moralleri bozuk olduğu halde iyiyip deyip geçiştirmeleri 2 bölüm sonra içlerini dökmeleri,sonra niye 2 bölüm önce bu konuyu bana anlatmadın biz kardeş değil miyiz deyip tekrar kavga etmeleri.. le havle...

DevilHunter

Supernaturale 2 hafta önce başlayıp bitiren biri olan ben bile sam ile deanin ''gene bana yalan söyledin'' tripleri yüzünden kavga edip ayrılmalarına ayar oluyosam yıllardır takip eden insanları düşünemiyorum. Hani niye bu kadar büyütüyosun kardeşim etek giydirip taksim meydanında mı yürüttü seni adam. Zaten bölüm sonlarındaki iyi misin soruları moralleri bozuk olduğu halde iyiyip deyip geçiştirmeleri 2 bölüm sonra içlerini dökmeleri,sonra niye 2 bölüm önce bu konuyu bana anlatmadın biz kardeş değil miyiz deyip tekrar kavga etmeleri.. le havle...
Dizinin özeti

Dizide her bölümün son 5 dakika özeti daha doğru oluyor.

Kaan4259 sen OD yaptın şimdi yoksa alışıyorsun aha Dean gidecek bu bölümde yine diye :D
Öyle de olabilir :D İlk sezonlarda hadi neyse dedim hani hunting things,family business'dan bıkmış ve mecburiler aile paramparça böyle duygusal konuşmalar dönsün iyi diyordum ama kazık kadar adam oldular cennet,cehennem birbirine girdi bunların her boku kendilerine saklayıp sonra abi-kardeş konuşması yapıp barışmalarından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık