Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılıyorum Red John'dan daha iyi bir düşman gelmez. Ama merak ettim işte bir çok müridi olan birinin neden kimse intikamını almaya çalışmıyor. Acaba mürid diye bize anlatılanlar Blake organizasyonu muydu? O zaman Red John'un bütün karizmasını elinden alırlar gibi geliyor bana.
Aklınıza sizin direk red john geliyo mürid ilişkisinden ama ben e de jane evde bomba patlattığı zaman bir tarikat başkanını öldürmüştü belki de onlardan biridir o yaşlı adamın müridlerindendir
Ayin ritüeli felan gösterilmişti biraz sapkın bi tarikata benziyor onlarda çıkabilir

Aklınıza sizin direk red john geliyo mürid ilişkisinden ama ben e de jane evde bomba patlattığı zaman bir tarikat başkanını öldürmüştü belki de onlardan biridir o yaşlı adamın müridlerindendir
Ayin ritüeli felan gösterilmişti biraz sapkın bi tarikata benziyor onlarda çıkabilir
Bett Stiles diyorsun sanırım. Visualise lideri. Yalnız evi Jane değil Red John patlattı. İstediklerini de kurtardı orada. Müridi olsa onu da kurtarırdı. Red John'u kişisel olarak tanımıyordu o da. Tanısa Jane'e belli ederdi o odada diye düşünüyorum.

Spoilera alsaydın keşke bitmiş gitmiş ama izlemek isteyenler olabilir.
Bana göre zirve kısmı ilk sezondu.O kadar çok gizem vardı ki nasıl bitirdiğimi ben hatırlamıyorum.Gizem azalıp paralellik olayının suyu çıkarılınca bence kalite düşmeye başladı.Konu ilk sezondan sonra çok daha farklı şekillenebilirdi.Ama yinede her türlü dizi iyiydi tekdüze bile olsa her bölüm izletti,fringe bitince bir garip oldum karakterlere çok alıştırdı.

Aliası fringe sayesinde yeni duydum.Lostu sonunu bilmesem izleyebilirdim :D Yok yok person of interest dışında abrams dizisi izlemem herhalde artık.Gerçi fringede yaptığı gibi ilk sezon başlatıp ondan sonra bırakıp gidiyormuş adam diziye hiçbir katkısı yokmuş senaryo açısından.Son sezondada tuzum olsun diye geri dönüyormuş bir iki bölüm herhalde ayıp olmasın diye.Söylentiler bu şekildeydi ne kadar doğru bilemiyorum tabii.
Emre JJ Abrams bi diziye bulaştıysa final sezonuna bulaşmayacaksın. Final sezonunu yok say öyle izle güzel dizi olur. Dolayısıyla spoiler da sayılmaz :D
Bence zirve noktası 3. sezondu. Walternative, paralel dünya, observor, peter, olivia, peter'ın çocuğu derken çok güzel ilerlediler. Sonra bi anda patladı. 3. sezon finalinde peter'ın yaptığı hareket şahaneydi. Ayrıca aletin parçalarının neden 5000 yıl öncesinden geldiği gibi güzel sorular da vardı. Sonra komple mındar oldu.

Mentalist

Bence de onlar visualize'dan tipler. CBI dağaldıktan sonra CBI elemanlarını takip etmek ve herkesin yaptığından ettiğinden haberdar olmak büyük bi ağ gerektiriyor. Jane 2 sene yoktu telefonu da yoktu. Döndü FBI'ın içinden çıkmıyo ama gene de telefonunu bulmuşlar takibe almışlar. Visualize dünya çapında örgütlenmiş ve çok zengin bi teşkilat. Ayrıca her yerde sadık adamları var. Her ne kadar brett dayıyı RJ öldürmüş olsa da Jane yüzünden o odadaydı. Yoksa elçilikte öleceği günü bekliyodu adam. Tarikat stiles'ı ulvi ve ilahi bi yaratık olarak görüyodu. Dolayısıyla ölümüne neden olanlardan intikam almak istemeleri çok doğal. Blake cemaati de kendi mabadının derdine düşmüştür. Kimse RJ için ortaya çıkıp kendini tehlikeye atmaz bence. Sonuçta koca organizasyon ve en kudretli adam devrilmiş alttaki çoluk çocuk ne yapabilir?

Mentalist

Bence de onlar visualize'dan tipler. CBI dağaldıktan sonra CBI elemanlarını takip etmek ve herkesin yaptığından ettiğinden haberdar olmak büyük bi ağ gerektiriyor. Jane 2 sene yoktu telefonu da yoktu. Döndü FBI'ın içinden çıkmıyo ama gene de telefonunu bulmuşlar takibe almışlar. Visualize dünya çapında örgütlenmiş ve çok zengin bi teşkilat. Ayrıca her yerde sadık adamları var. Her ne kadar brett dayıyı RJ öldürmüş olsa da Jane yüzünden o odadaydı. Yoksa elçilikte öleceği günü bekliyodu adam. Tarikat stiles'ı ulvi ve ilahi bi yaratık olarak görüyodu. Dolayısıyla ölümüne neden olanlardan intikam almak istemeleri çok doğal. Blake cemaati de kendi mabadının derdine düşmüştür. Kimse RJ için ortaya çıkıp kendini tehlikeye atmaz bence. Sonuçta koca organizasyon ve en kudretli adam devrilmiş alttaki çoluk çocuk ne yapabilir?
Blake'ten biridir dedim zaten sonuçta eski FBI-polis-CBI falan hepsi. İntikam için koşuşturması içilerinden birinin belirli olanakları elinde bulunduracaktır diye düşündüm. Ama visualize da mantıklı dediğin gibi. Onların genel barışçıl yaklaşamından dolayı pek imkan vermemiştim ama dediğin gibi Jane'e ulaşmak şu an hiç de kolay değil.

Mentalist

Aynı kafadayız o sapkın ayinlerden sonra o Grubun tehlikesini sezdim bende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık