Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teen Wolf

Açıkcası beklediğim keyfi alamadım, gerçi geçiş bölümü gibi bir şeydi, bir dahaki bölümlerde normale dönmeye çalışırlar artık. Neyseki sonu biraz merakımı arttırdı.

Shameless

Yeni bölüm beklediğim gibi değildi. Özellikle Debie sahneleri baydı ve baya uzun tutmuşlar. Normalde diziyi izlerken eğlensem de bu bölüm pek eğlenemedim. Frank pek tat vermedi. Lip'de bu gidişle bırakır okulu, daha aktif olmasını, ortalığı dağıtmasını bekliyordum gerçi hala yapabilir.

Mentalist

Mentalist her zamanki gibi iyiydi, sadece hatunla son buluşmaya giderken haber vermemesi cidden saçmaydı.

Teen Wolf

Açıkcası beklediğim keyfi alamadım, gerçi geçiş bölümü gibi bir şeydi, bir dahaki bölümlerde normale dönmeye çalışırlar artık. Neyseki sonu biraz merakımı arttırdı.

Shameless

Yeni bölüm beklediğim gibi değildi. Özellikle Debie sahneleri baydı ve baya uzun tutmuşlar. Normalde diziyi izlerken eğlensem de bu bölüm pek eğlenemedim. Frank pek tat vermedi. Lip'de bu gidişle bırakır okulu, daha aktif olmasını, ortalığı dağıtmasını bekliyordum gerçi hala yapabilir.

Mentalist

Mentalist her zamanki gibi iyiydi, sadece hatunla son buluşmaya giderken haber vermemesi cidden saçmaydı.
sanırım frank'in son sezonu eğer bu sezonu çıkartırsa ölümsüzlüğü bulmuş olur ama yine de alkolü vücuda alış şekli güzeldi :D

sanırım frank'in son sezonu eğer bu sezonu çıkartırsa ölümsüzlüğü bulmuş olur ama yine de alkolü vücuda alış şekli güzeldi :D
Aynen :D öleceğini sanmıyorum ama bu saatten sonra nasıl bu adama sağlık verebilirler bir fikrim yok, trollemeleri lazım.

1,2 haftadır Sons of Anarchy izliyorum. Böyle bir dizi yok. Ruhunda biraz asi olmak varsa hiç durma başla.
[YOUTUBE]x3-R7XnfL8U[/YOUTUBE]

Person of interestin son bölümünden sonra ''karne hediyesi bana machine al baba'' modunda kaldım. Nasıl bir şeysin sen böyle ya lazım abi her eve bir tane.

Poi'nin son bölümü izledikten sonra
Şu yorumu gördüm ki cuk oturmuş
Machine Tanrı, Root'ta onun Peygamberi
Şu Kontrol kodlu bir yeri kalkık kadının sonunun reyting listesinden düşük izlenme oranı aldı diye bir anda kaldırılan dizilere benzemesi güzel olmuş.
Reese'i bir anda Carter'a sevgili falan yaptılardı, şimdi yokum yea falan diyor bu kısım çok itici geliyor bana açıkcası.
Shaw bayağı sadık bir karakter ama tek başına yetmiyor maalesef. Reese aklına başına topla!!
Finch'te garibim habire ölümle burun buruna geliyor, karizmatık Finch reisi özledik biz!

Unknown

Supernatural 9. sezon 10. bölüm kesit

[YOUTUBE]SyMPY0IQInA[/YOUTUBE]

Bir şeytan , Bir melek , Bir insan birde tanrı gelirse oh :D

Kaktüs

marvel tv sektörünüde ele geçirmenin yolunda bence ^^
legendsi merak ettim en çok aralarında birde dün intelligence diye dizi çıktı izleyen oldu mu bilemem ama bana chuckun level atlamış dizisi gibi geldi, pek sarmadı yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık