Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oz,Wire,Sopranos,Boardwalk Empire, her izleyişinde yeni şeyler keşfettiğin dizilerden. Özellikle bir karakteri benimsedikten sonra dizi içindeki herkesle empati kurdurmaya başlatıyor.

Olay zevk meselesinden ibaret. Kaldı ki, ben kurtlar vadisi serisini defalarca izlemiş biri olarak bu seriyi beğenemedim ve yarıda bıraktım. Karakterlerin iticiliği, senaryonun bir amerikan dizisine yakışmayacak yavaşlıkta olması ve bir çok sahnesinin içi doldurulmadan dizinin ilerlemesi baya sıkmıştı.

Hani 3-5 dizi izlemiş biri de değilimdir. Sopranos'u izlediğim zamanda bir çok dizi devirmiş, sürekli yeni dizi arıyordum. Sopranos ve The wire serileri övülünce bakayım demiştim, ancak istediğim tadı alamamıştım.
Asıl önemli nokta burası bence dizi izlerken "drama" yazanlardan uzak durun.

Not: Bu dizi amerikan yazarlar birliği tarafından 1. seçildi onu da belirteyim

Geçen gün tesadüf eseri gördüğüm Ground Floor dizisi tam bir Scrubs olmasa da ona yakın bir tat verebildiği içintavsiye ederim. Scrubs'ın yapımcıları yapıyo ve scrubs'dakine çok çok benzer bir rolde Dr Cox oynuyo.

The mentalist'e benzeyen insan psikolojisini ele alan baska dizi var mi?

The House'e ve Mentalist'e tekrar basladim! bu 2 dizi tam anlamiyla istedigim diziler! Boyle harika diziler olunca insan kaptiriyor kendini.

The House'e ve Mentalist'e tekrar basladim! bu 2 dizi tam anlamiyla istedigim diziler! Boyle harika diziler olunca insan kaptiriyor kendini.
Hiç birini izlemedim ama lie to me var. Person of interest'de sanıyorum bu temeller üzerine kurulu. Yine izlemediğim bir başka dizi Elementary var ki bu sherlock holmes dizisidir ama farklı olarak sherlock holmes new york'da ve günümüzde yaşamaktadır ve dr. watson ise bir kadındır, Lucy Liu. Elbette eğer hala Sherlock'u izlemediysen direk git başla derim ama sana tavsiyem onu en son izlemendir. Sherlock'u izleyince diğer diziler basit kalabilir yanında çünkü.

Friends, HIMYM, TBBT tarzı dizi arayanlara That 70's Show öneririm. Nerden baksan efsane.

House MD'den bahsediyorsanız hayatımı değiştiren dizidir. Çok dizi-film izledim, çok daha kaliteli yapımlar gördüm ama House gibisi yok. Doktor olmak her zaman hayalimdi, House'la tanıştığımdan beri olmazsa olmazım oldu.

House sadece efsane degil, daha ustun bir dizi.
person of interest izledim, lie to me'ye bakicam
digerlerini izledim ve maalesef sherlock holmes'u cabuk bitirdim... boyle harika bir basyapit yilda 1 bolum cikarmasi bile aci veriyor.

Unknown

House sadece efsane degil, daha ustun bir dizi.
person of interest izledim, lie to me'ye bakicam
digerlerini izledim ve maalesef sherlock holmes'u cabuk bitirdim... boyle harika bir basyapit yilda 1 bolum cikarmasi bile aci veriyor.
Sherlock yılda 3 bölüm çıkartıyor. Ve işin kötü tarafı 2015 te sadece yeni sezonun 0. bölümü yayınlanacak. Yeni bölümler 2016 da gelicek. :(

Ayrıca House karakterinin Sherlock tan örnek alınarak yaratıldığını öğrendiğimde yani karakterinin benzer olduğunu
okuyunca direk olarak başladım şuan 5. sezondayım. Gerçektende aşırı derecede kaliteli bir dizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık