Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arrow 1. sezon 23. bölüm
Baba oğul öldükleri iyi oldu yav, acayip mide bulandırıcı hal almaya başlamışlardı ileri sara sara izliyordum. :D Nihayet aşk 5'geninden geriye 2 kişi kaldı. Helene gitti, polis vuruldu, tommy öldü çok şükür yarabbi. :D
Adam çok güçlü ve tecrübeli yahu Oliver yanında tırt kalıyor.Ayrı bir karizması var.Kafasını yere vurup Oliver'ın suratı gördüğünde olamaz dediği sahne favorim.Ama işte klasik boss yenilgisi olarak yenilmek zorundaydı bir şekilde.Yoksa Oliver nereye yeniyor. :/ Aşk üçgenlerinden kurtulamazsın seride onu söyleyim son zamanlarda azalttılar ama ekliyorlar izlenmesi için.

Ya adam sesten hızlı koşan herifle kapıştırılıyor böyle abartma olamaz. Bildiğin dizi alemlerinin zorosu.

Flash çok hoşuma gitmedi ilk izlenim olarak karakterler bakımından,o yüzden ortak bölüm dışında izlemedim.Arrow zaten ortalama bir diziyken daha kötüsü izlenmez.

Adam çok güçlü ve tecrübeli yahu Oliver yanında tırt kalıyor.Ayrı bir karizması var.Kafasını yere vurup Oliver'ın suratı gördüğünde olamaz dediği sahne favorim.Ama işte klasik boss yenilgisi olarak yenilmek zorundaydı bir şekilde.Yoksa Oliver nereye yeniyor. :/ Aşk üçgenlerinden kurtulamazsın seride onu söyleyim son zamanlarda azalttılar ama ekliyorlar izlenmesi için.
Merlyn reyizdi, has adamdı, güçlüydü, bu konuda sıkıntı yok. Oliver zaten 1 vs 1'de şansının olmadığını bildiği için 2 vs 1 denediler, en son fb power ile kazandı işte. Öldürmek istese Merlyn sayısız defa öldürürdü Oliver'ı, hatta son sahnede Oliver ok saplamadan önce kırardı kafasını ama boğmaya falan çalıştı. Ben asıl Merlyn'in hocasını merak ediyorum, ıssız adada buna yaşam amacı veren adam kim acaba ? :D

Merlyn reyizdi, has adamdı, güçlüydü, bu konuda sıkıntı yok. Oliver zaten 1 vs 1'de şansının olmadığını bildiği için 2 vs 1 denediler, en son fb power ile kazandı işte. Öldürmek istese Merlyn sayısız defa öldürürdü Oliver'ı, hatta son sahnede Oliver ok saplamadan önce kırardı kafasını ama boğmaya falan çalıştı. Ben asıl Merlyn'in hocasını merak ediyorum, ıssız adada buna yaşam amacı veren adam kim acaba ? :D
Kim olduğunu tahmin ediyorsundur büyük ihtimalle o yüzden spoiler vermeyim 3.sezona kadar sabret.Henüz 3.sezonun ortasında ara verdi şu an.Çok deli olaylar olacak gibi gözüküyor.2.sezon en iyi sezondu bence ama 3.sezonun onu da geçme potansiyeli belirdi.

Boardwalk Empire. Richard Harrow.
[video=youtube;uyXvvl0ISgQ]https://www.youtube.com/watch?v=uyXvvl0ISgQ[/video]

Shameless S05E01 Efsane Döndü

Frank ya döndü yine kendine özlemişim. Galleger olamak bunu gerektirir. Yavaş gibi geldi ama yine güzel bir bölümdü.

Battlestar Galactica/Firefly tarzından bilim kurgu konulu güzel dizi tavsiyesi alabilir miyim?

Yakın sayılabileceklerden bir tek Doctor Who izledim. Başka da varsa şuan aklıma gelmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık