Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sopranos'u beğenmemek.....
Olay zevk meselesinden ibaret. Kaldı ki, ben kurtlar vadisi serisini defalarca izlemiş biri olarak bu seriyi beğenemedim ve yarıda bıraktım. Karakterlerin iticiliği, senaryonun bir amerikan dizisine yakışmayacak yavaşlıkta olması ve bir çok sahnesinin içi doldurulmadan dizinin ilerlemesi baya sıkmıştı.

Hani 3-5 dizi izlemiş biri de değilimdir. Sopranos'u izlediğim zamanda bir çok dizi devirmiş, sürekli yeni dizi arıyordum. Sopranos ve The wire serileri övülünce bakayım demiştim, ancak istediğim tadı alamamıştım.

Battlestar Galactica/Firefly tarzından bilim kurgu konulu güzel dizi tavsiyesi alabilir miyim?

Yakın sayılabileceklerden bir tek Doctor Who izledim. Başka da varsa şuan aklıma gelmiyor.
Yakın zamanda çekilmiş bilim-kurgu pek yok Last ship The 100 yeni çekilen diziler hala devam ediyorlar ben pek begenmedım acıkcası
Galactica nin bir kaç serisi daha var onlarıda izle Stargate var yeni değil ama güzeldi. Onunda St-1, Atlantis, Ünivers gibi bir kaç serisi var baya bir oyalar seni.

Yapay oyun filmini izleyin güzel bir film ingiliz bir istihparatcının alman istihbaratının şifresini kırmasını anlatıyor
Yanlis konudasin :D

Bu arada person of interest yeni bolumu guzel basladi ama sonlara dogru pek te tatmin etmedi.
Eger telefonlara virus ekleyip bilgi edinebiliyorsa finch neden daha once yapmadi?
samaritanin yapacak olan eylemleri ongorebilirdi, belki hepsini degil ama en azinda bazilarini.

Battlestar Galactica/Firefly tarzından bilim kurgu konulu güzel dizi tavsiyesi alabilir miyim?

Yakın sayılabileceklerden bir tek Doctor Who izledim. Başka da varsa şuan aklıma gelmiyor.
İlla uzaylı, zamanlı bilim kurgu mu istiyosun, yoksa bilim kurguya örnek olsun diye mi bunları yazdın?

Bilim kurgu namına geçen senenin güzel dizilerinden Almost Human iptal olmuş olmasına rağmen izlenebilir bir sezon bıraktı. Continuum bilim kurgu olarak çok sağlamdır, zaman yolculuğu teması da işliyor. Falling Skies uzaylı temasına sahip son yılların en iyi bilim kurgularından biri. Haven Stephen King'in romanından uyarlanmış bilim kurgu da içeren ama daha ziyade gizem üzerine bi dizi olsa da bu bağlamda izlenebilir. Hemlock Grove yayın tarzı anlamında hayranı olduğum bir dizi. Dizi bütün sezonu bir gün içerisinde internette yayınlayıp, sonra haftalık olarak TV de gösterime giriyor. Orphan Black kablo tv de yayınlanmasının hakkını sonuna kadar veren klonlama üzerine bir bilim kurgu. Person Of Interest Jonathan Nolan'ın yazdığı ve JJ Abrams'ın yaptığı şahane bir bilimkurgudur. Scorpion bu senenin süprizlerinden. Komedi öğeleri fazla olan güzel bi bilim kurgudur. Sleepy Hollow zamanda yolculuk, büyü, iyiliğin kötülüğe karşı savaşı gibi klişe sayılabilecek konuları işleyen bi dizi olmasına rağmen son derece başarılıdır. The Lottery iptal olmuş olmasına rağmen son derece sürükleyici 10 bölüme sahip. Yakın gelecekte geçen ve bilim kurgunun sınırlarını zorlayan bi yapımdı. Under the Dome yine Stephen King'in bi eserinden yola çıkılarak yapılmış, her sezon daha da karmaşık hale gelen, aksiyonu ve bilinmezleri sürekli artan bir dizi. Z Nation bu yılın beklentiyi en çok karşılayan bilim kurgusu oldu. World War Z filminin dizileştirilmiş hali. Son dönemde izlediğim bilim kurgulardan hatırladıklarımı yazdım. İlgini çeken bişeyler olur heralde.

Ben de Breaking bad i hiç beğenmemiştim.Sadece başlağım için bitirdiğim dizilerdendir.Millet çok beğeniyor halbuki.Zevk meselesi

The Sopranos'a başladım, şimdi 1. sezon 6. bölümünü izledim. Bir günde saatlerce izlediğim diziler gibi olmasa da beğendim diziyi. Bölüm sonunda çalan müzik çok güzeldi.
OZ izleyin, izletin. Hakkını vererek övemem belki diye bir şey yazmıyorum gözümde o kadar değerlidir
Oz'u izledim birkaç bölüm. Keyifle izledim ama çok da bağlanamadım. The Sopranos'a başladım şimdi. Oz'u düşük kalite izlediğimden de olabilir. HD versiyonunu bulursam bir kez daha izlicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık