Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Dereyi Görmeden Paçaları Sıvamak

Luffy normal ölü değil uyanışla o bitti gitti. G5 sonrası dede oluyor lakin düzeliyor 2 bölüm öncesi işte...
Güzel kardeşim sen de konuya hakim değilsin işte. Düzeliyor da geri gear 5 moduna girince düzeliyor. Bu çocuk bütün seri gear 5 ile mi dolaşacak yani ? Bu modu kapattığında ne olacak onu biliyor musun ?

Luffynin tam tamına 5 arc oldu ama .d
Bir de şöyle düşün, Luffy zaman atlamasından sonra defalarca ölümüne savaştı, op evreninde ölümüne savaşların karaktere güç kattığı bir gerçek. Bu bilgiyi bir köşeye al şimdi. Sonra, Zoro'nun zaman atlamasından sonra her arc ölümüne savaştığını düşün, ilk ölümüne savaşında kral haki patlatan adam zaman atlamasından bu yana her arc ölümüne savaşsaydı hangi seviyede olurdu var sen düşün. Oda, bile isteye bu gücü bastırıyor, anlaman lazım bunu.

Zoro, Luffy'den güçlü diyenler bunu yok yere söylemedi.

Güzel kardeşim sen de konuya hakim değilsin işte. Düzeliyor da geri gear 5 moduna girince düzeliyor. Bu çocuk bütün seri gear 5 ile mi dolaşacak yani ? Bu modu kapattığında ne olacak onu biliyor musun ?
https://sadscans.com/reader/62463c8551aff#page=14 aha bu oluyor. G5 den çıkmış hali alt panel boşa mı ''shishsihis'' yazmış adam bir de hakim değilsin falan demez misiniz 2 bölüm öncesine manga sayfası atıyorum te allam...

https://sadscans.com/reader/62463c8551aff#page=14 aha bu oluyor. G5 den çıkmış hali alt panel boşa mı ''shishsihis'' yazmış adam bir de hakim değilsin falan demez misiniz 2 bölüm öncesine manga sayfası atıyorum te allam...
Yahu sence ben bu bölümü okumadım mı ? Ben bu panelleri görmedim mi ? Bunlardan haberim olmadan mı yorum yapıyorum ? Sana diyorum ki savaş bittikten sonra Luffy Gear 5'i kapattığında. Kafasını sakin bir yastığa koyduğunda ne olacağını biliyor musun ? Yaşlanmış yüz ifadesinin geri düzelmesi için Gear 5 moduna mı girmesi gerekecek bunu biliyor musun ? Orada "shishsihis" derken meyvenin etkisinden ne kadar kurtulabildi hakim misin ? Hala bir parçası uyanış içerisinde mi biliyor musun ? Belki kendi içinde bir savaş veriyor ve zihnen kurtuldu da bedeni halen meyvenin etkisinde. Şimdi bana söyle bu soruların cevabını bilmediğin halde o işin uyanış ile bittiğine %100 emin misin ? te allam...

Bir de şöyle düşün, Luffy zaman atlamasından sonra defalarca ölümüne savaştı, op evreninde ölümüne savaşların karaktere güç kattığı bir gerçek. Bu bilgiyi bir köşeye al şimdi. Sonra, Zoro'nun zaman atlamasından sonra her arc ölümüne savaştığını düşün, ilk ölümüne savaşında kral haki patlatan adam zaman atlamasından bu yana her arc ölümüne savaşsaydı hangi seviyede olurdu var sen düşün. Oda, bile isteye bu gücü bastırıyor, anlaman lazım bunu.

Zoro, Luffy'den güçlü diyenler bunu yok yere söylemedi.
Kanka Zoro Luffyden güçlü diyenlerin hepsi Zoro fanıydı, tabi ki yok yere söylemedi .d öyle düşünürsen Yamato Zoroyu ona katlar beşle çarpar.

Aynı konuları açıp durmanın pek anlamı yok. Zaten var açıp duruyorlar yok sODA zemin yaptı zaten bilmem naptı s.çtı sıvadı filan.
Onun ben Forceshadowunun da içine edeyim...

Luffy güzel bir karakterdi eğlenceli hoş bir karakterdi. Ama artık tiksinti verici bir seviyeye çıkardı sağolsun.

Adamın zaten sülalesi dünyanın en meşhur insanları... Biri kahraman biri ise koskoca Lider.

Gomu Gomu'dan kalkıp Güneş tanrısı meyvesi çıkarması kadar anlamsız alakasız birşey olamaz. He kalkıp bunu D. den yola vurarak çıkarsa işte D. iradesi uyandı cart curt dese dersin ki işte beklenen o gün geldi derdik.

Şuan D. nin bir anlamı kalmadı yatır gülümseyen surat oluyor bu mudur anlamı? Abi seni okuyup izleyerek büyüdü bu insanlar çocuk değiller. 100 bölüm okuyan veya izleyenin bu seriyi bırakması %10 ihtimalken sen bu insanları resmen kandırdın veya dalga geçiyorsun.

Sadece Luffy üzerinden söylüyorum diğer konulara girmiyorum bile... 2Y geçmiş 2Y de millet uyanış açmış gelmiş bizim eleman iki goril tokatlamış güçlendim diye geldi az daha balık adam adasında ölüyordu böyle saçmalık olur mu?

Sen onu yonkou karşısında çıkarmaya hazırlamadan pat 2 yonkou karşısına attın sonra nasıl yendiricem dur Hito Hito yapayım ben bunu birşey olmaz.

Nasılsa okuyoruz değil mi?

Sadece Luffy üzerinden söylemek gerekirse karakteri bitirdi, sempatisini yitirdi ve çizgisi bozuldu...

Yahu sence ben bu bölümü okumadım mı ? Ben bu panelleri görmedim mi ? Bunlardan haberim olmadan mı yorum yapıyorum ? Sana diyorum ki savaş bittikten sonra Luffy Gear 5'i kapattığında. Kafasını sakin bir yastığa koyduğunda ne olacağını biliyor musun ? Yaşlanmış yüz ifadesinin geri düzelmesi için Gear 5 moduna mı girmesi gerekecek bunu biliyor musun ? Orada "shishsihis" derken meyvenin etkisinden ne kadar kurtulabildi hakim misin ? Hala bir parçası uyanış içerisinde mi biliyor musun ? Belki kendi içinde bir savaş veriyor ve zihnen kurtuldu da bedeni halen meyvenin etkisinde. Şimdi bana söyle bu soruların cevabını bilmediğin halde o işin uyanış ile bittiğine %100 emin misin ? te allam...
Normal bir şekilde devam edecek ne bekledin sen gon gibi mi olacaktı ? Tek ihtiyacı haki yenilenmesi şuan dinlenmesi malum mümkün değil vs ortasında, olaylar bittiğinde her zaman olduğu gibi 3 gün uyuyup şanşi den yemek yiyecek ve düzelecek. Uyanış belki normal lastik haline etki ederde şu yazdıkların çıkmaz boşa yorma kendini...

Şunu da görmek gerekiyor Zoro'nun kral haki patlattığı arcta Luffy benliğini tanrıya devretti. Kabul ediyorum, büyük olay. :oleyo:
Bak şöyle düşün, Zoro kaç yıldır denizler de dolaşıp dövüşüyor, savaşıyor, ölümle kaç kez yüzyüze geldi ve en sonunda bu seviyeye ulaştı. Yamato doğduğundan beri Wanoda, mahsur. Kız üst düzey kral haki biliyor, yk ayarında. Düşünsene bu kızın bizim tayfa gibi gezip seviye atladığını, Zoroyu amele sümüğü gibi yapıştırır, Allahına kavuşturur he :d

Zoro ile ilgili başka bir şey söylenemez zaten. Enma, kral haki hepsi bu kadar. Ayrıca Zoro'nun gelişimi, Law ve Kid'in uyanış açtığı, Sanji'nin genlerini uyandırdığı arcta gerçekleşiyor. Bütün karakterlerin güçlendiği bir arc söz konusu. Ne bekliyordunuz, Zoro'nun kral haki patlatması için bi beş arc dahamı görmeliydik?
Kral haki konusu mantıksızdı ama Enma ile ilgili bir durum yok bence. Adam başka kılıcını verdi üstüne kontrol edebilen kadar kılıç içinden geçti adamın. Avantaj kadar dezavantaj da sağladı. Zoro ne zaman öğrendi kral hakiyi o zaman anca dizginlendi kılıç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık