Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Dereyi Görmeden Paçaları Sıvamak

Bak şöyle düşün, Zoro kaç yıldır denizler de dolaşıp dövüşüyor, savaşıyor, ölümle kaç kez yüzyüze geldi ve en sonunda bu seviyeye ulaştı. Yamato doğduğundan beri Wanoda, mahsur. Kız üst düzey kral haki biliyor, yk ayarında. Düşünsene bu kızın bizim tayfa gibi gezip seviye atladığını, Zoroyu amele sümüğü gibi yapıştırır, Allahına kavuşturur he :d
Tabi ya zaten Zoro da yatıp içki içicek bütün gün. Ayrıca doğduğundan beri yonkodan dayak yiyor bu kız senin mantığına göre Zoro'dan çok çok daha güçlü olması lazım ama çoku bırak daha güçlü bile değil :D

Tabi ya zaten Zoro da yatıp içki içicek bütün gün. Ayrıca doğduğundan beri yonkodan dayak yiyor bu kız senin mantığına göre Zoro'dan çok çok daha güçlü olması lazım ama çoku bırak daha güçlü bile değil :D
Yalnız bu mesaj benim değil Ateş böceğimin :(
Bir de şöyle düşün, Luffy zaman atlamasından sonra defalarca ölümüne savaştı, op evreninde ölümüne savaşların karaktere güç kattığı bir gerçek. Bu bilgiyi bir köşeye al şimdi. Sonra, Zoro'nun zaman atlamasından sonra her arc ölümüne savaştığını düşün, ilk ölümüne savaşında kral haki patlatan adam zaman atlamasından bu yana her arc ölümüne savaşsaydı hangi seviyede olurdu var sen düşün. Oda, bile isteye bu gücü bastırıyor, anlaman lazım bunu.

Zoro, Luffy'den güçlü diyenler bunu yok yere söylemedi.

Normal bir şekilde devam edecek ne bekledin sen gon gibi mi olacaktı ? Tek ihtiyacı haki yenilenmesi şuan dinlenmesi malum mümkün değil vs ortasında, olaylar bittiğinde her zaman olduğu gibi 3 gün uyuyup şanşi den yemek yiyecek ve düzelecek. Uyanış belki normal lastik haline etki ederde şu yazdıkların çıkmaz boşa yorma kendini...
Gear 2'nin yan etkisi ömründen kısaltıyor. Gear 3 küçültüyor. Gear 4 10 dk haki yok. Gear 5'te bedenin tanrının bedenine dönüşüyor. Ölmüyorsun ama bir bedeli yok ? Nasıl bu kadar emin olabiliyoruz anlamıyorum 10 bölüm öncesine kadar bu adamın meyvesini Gomu Gomu No mi zannetmiyormuyduk. Ben başka seri okuyorum galiba. Gon dediğin karakter Meruem'in gücüne ulaşabilmek için nen laneti kullandı. Onu kurtaran da Alluka Zolydck.(Bu gücü kullanabilmesi için de bir bedel var bu arada) Böyle bir gücü olan biri keşke seri de olaydı. Bakalım.. AAAA Trafalgar D. Law. Demekki biz emin olmasak da böyle bir şey olabilir. Yine aynı yere sarıyorum. Bu yazdıklarımın olmayacağını söylemişsin fakat ben de olacak demiyorum. Olabilir diyorum.

Bak şöyle düşün, Zoro kaç yıldır denizler de dolaşıp dövüşüyor, savaşıyor, ölümle kaç kez yüzyüze geldi ve en sonunda bu seviyeye ulaştı. Yamato doğduğundan beri Wanoda, mahsur. Kız üst düzey kral haki biliyor, yk ayarında. Düşünsene bu kızın bizim tayfa gibi gezip seviye atladığını, Zoroyu amele sümüğü gibi yapıştırır, Allahına kavuşturur he :d
Sana farklı bir bakış açısı kazandıracağım şimdi.

Kral haki'yi bilinçli ve etkili bir şekilde kullanamayan Zoro, Wano başından bu yana Kaido'da kalıcı hasar bırakabilen tek karakter. Zoro, Kaido'yu yardıktan hemen sonra iksir alıp King ile karşı karşıya geliyor ve kral hakiyi etkili bir şekilde kullanmayı kavrayana kadar King karşısında varlık gösteremiyor. Bunun üzerine Enma'nın da yardımıyla kral hakiyi kavradığı andan itibaren King'yi yok etmesi bir kaç dakikasını alıyor. Yani, Kaido'yu yarıp aşağı inen Zoro ile Kral hakiyi saldırılarına entegre etmeyi başaran Zoro arasında dağlar kadar fark var diyebiliriz. Bak bu kesin, yoruma açık bir konu değil, seriiyi okuyabilen her insanın onaylayacağı bir gerçek.

Şimdi düşün, diyelim ki Zoro'ya bi iksir daha verdiler ve kral haki ile Kaido'nun karşısına geçti. Kaido'yu ejder sote yapması ne kadar sürer tahmin et. :D Ondan sonra da Yamato ile Zoro'yu kıyasla.

Gear 2'nin yan etkisi ömründen kısaltıyor. Gear 3 küçültüyor. Gear 4 10 dk haki yok. Gear 5'te bedenin tanrının bedenine dönüşüyor. Ölmüyorsun ama bir bedeli yok ? Nasıl bu kadar emin olabiliyoruz anlamıyorum 10 bölüm öncesine kadar bu adamın meyvesini Gomu Gomu No mi zannetmiyormuyduk. Ben başka seri okuyorum galiba. Gon dediğin karakter Meruem'in gücüne ulaşabilmek için nen laneti kullandı. Onu kurtaran da Alluka Zolydck.(Bu gücü kullanabilmesi için de bir bedel var bu arada) Böyle bir gücü olan biri keşke seri de olaydı. Bakalım.. AAAA Trafalgar D. Law. Demekki biz emin olmasak da böyle bir şey olabilir. Yine aynı yere sarıyorum. Bu yazdıklarımın olmayacağını söylemişsin fakat ben de olacak demiyorum. Olabilir diyorum.
g2 ömrü kısaltıyor g3 küçültüyor ? E sen 2 yıl öncesinde kalmışsın aaa çok pardon aynen ne yazdıysan doğru ben alıntılamadım say...

g2 ömrü kısaltıyor g3 küçültüyor ? E sen 2 yıl öncesinde kalmışsın aaa çok pardon aynen ne yazdıysan doğru ben alıntılamadım say...
Hahahahahahah bu güçler ilk kullanıldığı zaman yaşanan bedellerden bahsediyorum. Gear 5 'i de yıllardır kullanıyor sanırım.
Bunu anlayamayacak kadar başka düşünüyorsan. Tebrikler sen kazandın.

Sana farklı bir bakış açısı kazandıracağım şimdi.

Kral haki'yi bilinçli ve etkili bir şekilde kullanamayan Zoro, Wano başından bu yana Kaido'da kalıcı hasar bırakabilen tek karakter. Zoro, Kaido'yu yardıktan hemen sonra iksir alıp King ile karşı karşıya geliyor ve kral hakiyi etkili bir şekilde kullanmayı kavrayana kadar King karşısında varlık gösteremiyor. Bunun üzerine Enma'nın da yardımıyla kral hakiyi kavradığı andan itibaren King'yi yok etmesi bir kaç dakikasını alıyor. Yani, Kaido'yu yarıp aşağı inen Zoro ile Kral hakiyi saldırılarına entegre etmeyi başaran Zoro arasında dağlar kadar fark var diyebiliriz. Bak bu kesin, yoruma açık bir konu değil, seriiyi okuyabilen her insanın onaylayacağı bir gerçek.

Şimdi düşün, diyelim ki Zoro'ya bi iksir daha verdiler ve kral haki ile Kaido'nun karşısına geçti. Kaido'yu ejder sote yapması ne kadar sürer tahmin et. :D Ondan sonra da Yamato ile Zoro'yu kıyasla.
Zoro fanlarının hakkından üst düzey kido gelir anca .d görüşürüz ateşim

Nijimidasu kondaku no monshö

Fusonnaru kyöki no utsuwa!

Wakiagari hiteishi

Shibire matataki

Nemuri wo samatageru

Hakōsuru tetsu no ōjō!

Taezu jikaisuru doro no ningyō

Ketsugōseyo

Zoro fanlarının hakkından üst düzey kido gelir anca .d görüşürüz ateşim

Nijimidasu kondaku no monshö

Fusonnaru kyöki no utsuwa!

Wakiagari hiteishi

Shibire matataki

Nemuri wo samatageru

Hakōsuru tetsu no ōjō!

Taezu jikaisuru doro no ningyō

Ketsugōseyo
Aha sana da küfür etti sonunda xD

Abi adam ihanet etti seriye işte daha neyi bekleyeceğiz ? Zeff ''one special spear'' derken, Mihawk ''denizlerde ki en tehlikeli güç'' derken meğer Nika'dan bahsediyorlarmış.Şimdi durumdan hoşnut olmayanları '' siz gereksiz anlam yüklemişsiniz'' diye suçlayanlar var. bense küfür etmek istiyorum tam bu noktada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık