Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Dereyi Görmeden Paçaları Sıvamak

Tayfa içi güçlendirmeler, olay örgüsü ve Kaido dövüşü gibi ele alınması gereken büyük bir sıçış var ortada.
Bu ve bundan çok daha fazlası Wano'ya dair hemen hemen her şey aylardır enine boyuna gömülüyor zaten forumda. Son bölümler bunun zirvesi olduğu için çok daha fazla dikkat çekti. Yoksa bir şeyler ele alınmamış değil. Övmeyi de gömmeyi de şu platformdan daha iyi daha detaylı yapacak bir yer yok OP özelinde. Dolayısıyla aklınıza şu söylenmemiş bu söylenmemiş asıl sıkıntı bu vs gibi bir düşünce gelirse önce kendinizi sorgulayın gençler acaba ben mi görmedim diye. Söylenmiştir çünkü.

Bu ve bundan çok daha fazlası Wano'ya dair hemen hemen her şey aylardır enine boyuna gömülüyor zaten forumda. Son bölümler bunun zirvesi olduğu için çok daha fazla dikkat çekti. Yoksa bir şeyler ele alınmamış değil. Övmeyi de gömmeyi de şu platformdan daha iyi daha detaylı yapacak bir yer yok OP özelinde. Dolayısıyla aklınıza şu söylenmemiş bu söylenmemiş asıl sıkıntı bu vs gibi bir düşünce gelirse önce kendinizi sorgulayın gençler acaba ben mi görmedim diye. Söylenmiştir çünkü.
Olayların doruk noktası o olsa da yapılan yorumlar epey taraflı geldi bana. Biraz Luffy düşmanlığı sezdim dattem, o yüzden belirtmek istedim.

Olayların doruk noktası o olsa da yapılan yorumlar epey taraflı geldi bana. Biraz Luffy düşmanlığı sezdim dattem, o yüzden belirtmek istedim.
Luffy ve OP düşmanı her zaman vardı o adamlar bu kadar dikkat çekecek aksiyon yaratamazlar. Meseleyi onların üstüne yıkmak leş mevzuları aklamak gibi olur. En çok gömenlerden biri benim. Luffy'i benden çok seven adam yoktur forumda. Alpa kendini banlattı geçen ay mesela. Seriyi seven, değer veren, kafa yoran her insan için final dokunuşu oldu meyve muhabbeti ve devamında yaşananlar.

Luffy ve OP düşmanı her zaman vardı o adamlar bu kadar dikkat çekecek aksiyon yaratamazlar. Meseleyi onların üstüne yıkmak leş mevzuları aklamak gibi olur. En çok gömenlerden biri benim. Luffy'i benden çok seven adam yoktur forumda. Alpa kendini banlattı geçen ay mesela. Seriyi seven, değer veren, kafa yoran her insan için final dokunuşu oldu meyve muhabbeti ve devamında yaşananlar.
Son olayların izahı yok zaten, bende küfür ederek takip ettim. Sadece bu konuyu eleştiren topluluğun bahsettiğim olaylara hiç değinmemesi dikkatimi çekti. Sen ben ya da Alpa gibi o zaman bu eleştirileri yapan kitlenin şuan bu konuyu da eleştirmesi gibi orada da öyle bir şeffaflık benim beklentim. Sanırım bu mümkün değil.

Emin misin kanka? Bu son olayları eleştiren Zoro fanlarından hiç birinin bahsettiğim şeyleri eleştirdiğini görmedim.
Evet eminim, artık Luffy düşmanlığı diye bir şey kalmadı. Çünkü Nika, Luffy'i yok etti.

Genelleme yapamayacağım ancak Luffy odaklı hikayeyi Zoro-kılıç fanları kadar eleştiren bir grup yoktu kf'de. Bunu çoğu zaman Luffy düşmanlığı ya da Zoro Luffy kıyaslaması üzerinden yaptık ama bir kesim için asıl olay Luffy etrafında dönen hikayenin saçmalığıydı. Wano'nun bu konuda tek bir ayrıcalığı var, Luffy merkezli hikayede tutarsız gördüğümüz gelişmeler diğer karakterlere de sirayet etti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık