Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Bu kadar milliyetçi ve sözüm ona rasyonel ayağı çeken bir insanın, derhal yere çöküp cenin pozisyonunda beklemesi gerekirken Arap dogmasına sığınıp hiçbir şey yapmaması eleştirilecek bir şey. Onu bile adam gibi yapmıyor ki onda bile önce tedbir, sonra tevekkül anlayışı var.
kendisi zaten ülkücü oldugu icin bana oldukca normal geldi. zafer beyi öfkeli genc turklerin yeni önderi belleyen arkdslar hayal kirikligina ugramis olabilir ancak seküler turk milliyetcilerinin lideri olacak kisi zafer bey degildir bnc.

kendisi zaten ülkücü oldugu icin bana oldukca normal geldi. zafer beyi öfkeli genc turklerin yeni önderi belleyen arkdslar hayal kirikligina ugramis olabilir ancak seküler turk milliyetcilerinin lideri olacak kisi zafer bey degildir bnc.
Ben kendisinin ne kişiliğini ne de siyasi duruşunu beğendiğimden, hayal kırıklığına uğramadım açıkçası. Araplara karşı bu kadar net bir kin duyan bir insanın Arap kültürüne bu kadar sıkı sıkıya bağlı olması komik geliyor sadece. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

Elbette en üst kat diğerlerinden daha az riskli.Yıkım genelde çökme şeklinde oluyor çünkü.Yan yatmaları bilmiyorum durum değişir mi… Çevremden işyerinde tek katlı binada vefat eden bile duydum.Mantosunu almak için geri girmiş o esnada yıkılmış.En üst kattasın diye birşey olmayacak anlamına gelmiyor tabii ama şansı daha fazla.
hareketin korunması bi tık işleri zorlaştırıyor gibi, çünkü çöken binadan seken bi hareket var, hadi bunu yere yatarak tüm vücuduna yaydın diyelim belki çalışır. düşen asansörde de yere yatmanın hayatta kalmayı artırcağını söyleniyor. ama bina çok katmanlı ve her katman diğerine hareketi aktarıyor aynı şu deneydeki beyzbol topu gibi tüm geri sekeni yersin. o yüzden insan vücudu üstünde bi deney varsa ona bakmak lazım

hareketin korunması bi tık işleri zorlaştırıyor gibi, çünkü çöken binadan seken bi hareket var, hadi bunu yere yatarak tüm vücuduna yaydın diyelim belki çalışır. düşen asansörde de yere yatmanın hayatta kalmayı artırcağını söyleniyor. ama bina çok katmanlı ve her katman diğerine hareketi aktarıyor aynı şu deneydeki beyzbol topu gibi tüm geri sekeni yersin. o yüzden insan vücudu üstünde bi deney varsa ona bakmak lazım
Molozlar geri sekiyor mu ki? Enerjiyi absorbe ediyor gibi düşündüm ama ilgili mühendisine sormak lazım. Forumda vardı enerji mühendisi.

Toplanan paralar ne oldu acaba ? Sosyal medyada çadır isteyen insanlar var ? Paralar puff oldu herhalde.

"2000-2022 arasında toplanan deprem vergisi 38 milyar 227 milyon dolar ediyor. AK Parti iktidarındaki deprem vergisi geliri ise 36,5 milyar dolara karşılık geliyor."

Bugüne kadar toplanan paraların hesabı sorulmamış bu yardımların da doğru yere gideceklerinden insan şüphe duyuyor artık. İnşallah yanılırız da yardımlar gerektiğe yere gidiyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık