Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

En büyük sorunumuz da bu yalancılara kimsenin bir şey yapmaması. Adam da bunu bildiği için Allah'ın yokluğuna yapmış yatırımını.

Edit: Yatırım tavsiyesi değildir.
Böyle olaylar durumun vehametini de baltalıyor, faydadan çok zarar. Ne geçti eline? Böyle duyumlar aldım halktan falan de geç.

Depremden çok yağma, tecavüz ve çocuk kaçırma konuşuluyor. Yazık ülkeye. Sınırlar kevgire dönmüş, nerede it kopuk var ülkeye yığılmış. Bu ülkenin çocukları, kızları yurtlardan apar topar kovuluyor. Yerlerine Suriyeli asalaklar alınıyor. Yerleştirildikleri yurtlarda da taciz ediyorlar insanları, apar topar Konya'ya yollanıyorlar. Bu nasıl bir kültür lan böyle?

Gelecek hükümet bunları yollamayacaksa, onların da Allah belasını versin.

Allah belasını çoktan vermiş zaten.:(
Ona daha var gibi :D

@Montana İlgi çekmek istemiştir. Yahut bir şey olmaz diye düşünmüş de olabilir fakat yaş tahtaya basmış. İnsanlar bazen o kadar akılsızca şeyler yapıyor ki bir başkası bunu kötü niyet olarak yorumlayabiliyorlar sonunda. Düşük zeka da bir çeşit kötülük olabilir pekalama bu herif dümdüz mal gibi duruyor. Hiçbir karının olmadığı bir şey için hem medyayı meşgul etti hem dediğin hal oluştu.

Havanın soğukluğu da var. Bunlar cidden durumu açıklamak için yeterli değil. Bu bebek olduğu yerde yakalanmışsa ve evebeyn korumasi yoktuysa pozisyon alma şansı da yok. Susuzlukta ayrı bir durum zaten.

@kekomancer

Kendinizi ne güzel kandırıyorsunuz.:(
Bunu ilk fırsatta bir çocuk doktoruna soracağım ve öğrendiğimde buraya ekleyeceğim bu arada. Şu an birkaç saat de olsa uyumam lazım ama du bakalım uyuyablilecek miyiz...

Arkadaşlarınla falan buluş kafanı dağıt işe yarıyor bence benim de bir kaç gündür başım ağrıyordu iyi geldi sakinleşmek.
Emin ol hiç fırsatım yok... Gün 24 saat bunun yaklaşık 15-16 saatini çalışarak geçiriyorum. İzin günlerimiz iptal edildi (gram gözümde yok bu arada) şu an tamamen bu konuylayim. Çalışmadığım saatlerde arkadaşımı teselli etmeye çalışıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık