Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Biz Türküz ama muhacirlik arasında fark var. Pomak bile değiliz hadi onlar sonradan müslüman olma(malum müslüman=türktü o zamanlar) Kaç yılında gelmiş sizinkiler bilemem de balkan göçmenleri kendilerini onlarla kıyaslamasın kıyaslamayın. Bize ''ensar biziz onlar muhacir'' denmedi vatan toprağına dönmüş dedeler. Avrupa için baraj oldu ülke baraj edildi daha doğrusu. İtalyan başbakanı faşist kadın bile şu kadar para verdik TR ye tabi bakacaklar dedi. Başımıza büyük dert aldık ki oy uğruna insanlık falan değil insanlık adı altında olsa şamda cuma namazı kılarız denmezdi. Dip notun için yazdım bunu yanlış anlama, burası vatan toprağımız zaten.
Yok ben zaten Türk değiliz vs demiyorum, genelde insanlar Suriyeliler ile bizi kıyaslıyor, ondan dipnot düştüm, yoksa benim anneannemin soyu Karaman'a dayanıyor misal.

Yok ben zaten Türk değiliz vs demiyorum, genelde insanlar Suriyeliler ile bizi kıyaslıyor, ondan dipnot düştüm, yoksa benim anneannemin soyu Karaman'a dayanıyor misal.

89'da gelen Türkler ile şimdiki asalak Suriyeliler ile kıyaslayanlar ağır cahil sürüsü zaten. Aklı başında kimse aynı cümlede bile kullanmaz.

Almanya'ya çalışmak için gidenleri de Suriyeliler ile aynı tutanlar vardı, sesleri kesildi onların.

Bu olaylar olmasa da bir arada yaşamak hiçbir zaman mümkün değildi. Ne Türk milleti onları kabul etmek istedi ne de onlar Türk milletine entegre olmayı istedi. Arada aşılmaz duvarlar var. Doku uyuşmazlığını yok edecek hiçbir şey yok.
Katılıyorum. Demek istediğim bu noktaya kadar sineye çekti oranın halkı hatta sadece oranın halkı değil genel olarak hepimiz ama artık o bölgenin halkı için imkansız gibi.

89'da gelen Türkler ile şimdiki asalak Suriyeliler ile kıyaslayanlar ağır cahil sürüsü zaten. Aklı başında kimse aynı cümlede bile kullanmaz.

Almanya'ya çalışmak için gidenleri de Suriyeliler ile aynı tutanlar vardı, sesleri kesildi onların.
Önemli olan ne Türk olması ne Suriyeli olması. Önemli olan insan olması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık