Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] D.gray-man

Tyke mikk çok efsane bir karakterdi ikizler ve tatlı yiyen karakter vardı onların 2 sinde nefret ederim lulu bell ile road'ın gideri var ama,bana göre o kadar da sağlam değiller ne bileyim kont millenyum'un çizimlerini sevmiyorum ben daha karizmatik bir şey çıkması lazımdı,göbekli felan tiksindiriyor beni:(
Mangann günceli okumamış gibisin..

Mangası bitti dimi :("(
Gibi gibi. Mangakası bilek ağrılarından muzdarip bir han'fendi olduğundan uzunca bir süre manga çıkartmayacak, ayrıca mangayı yayımlayan Jump dergisi ise, bu dengesiz çıkan mangaları sebep gösterip sözleşmeyi iptal ettiği yönünde dedikodular var.

Tyke mikk çok efsane bir karakterdi ikizler ve tatlı yiyen karakter vardı onların 2 sinde nefret ederim lulu bell ile road'ın gideri var ama,bana göre o kadar da sağlam değiller ne bileyim kont millenyum'un çizimlerini sevmiyorum ben daha karizmatik bir şey çıkması lazımdı,göbekli felan tiksindiriyor beni:(
Manga’ya bir göz at derim, özellikle Millennium kontu görünce baya şaşıracaksın ilerleyen bölümlerde ;)

Gibi gibi. Mangakası bilek ağrılarından muzdarip bir han'fendi olduğundan uzunca bir süre manga çıkartmayacak, ayrıca mangayı yayımlayan Jump dergisi ise, bu dengesiz çıkan mangaları sebep gösterip sözleşmeyi iptal ettiği yönünde dedikodular var.
Kakumeiki Valvrave animesinin orjinal karakter dizaynlarını yapıyor ama manga çıkartamıyor ilginç. Haftalık olsa anlarımda birde aylığa geçti onda bile çıkmıyor.

Kakumeiki Valvrave animesinin orjinal karakter dizaynlarını yapıyor ama manga çıkartamıyor ilginç. Haftalık olsa anlarımda birde aylığa geçti onda bile çıkmıyor.
Aylığa geçince bende bir ümitlenmiştim ama sonradan iyice sapıttı kadın. Bende ümidimi kestim.

http://instagram.com/hoshino1000
http://myanimelist.net/forum/?topicid=1301173

Mangaka kendi instagram sayfasından manga ile ilgili yeni fotograflar paylaşmış. Seri muhtemelen geri dönüyor.
Hadi inşallah. :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık