Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] D.gray-man

Animesi de iyidir mangası da iyidir. Ama mangası çok daha iyi, severek okurum. Animesinde de sıkıcı bölümler çokta yok bana göre. :bilmem:

Ben animesinin ilk yarısını daha çok beğendim açıkçası, ortadaki gizem merak uyandırıyordu en azından. Sonrasında ise iyi bir yere bağlanamadı, güç dengeleri çok saçmaladı. Mangasını ise hiç mi hiç sevmedim, çizimleri çok kötü ve gereğinden fazla karmaşık. Hikaye de animenin bittiği kısımdan sonra (yani mangadan okuduğum bölümlerde) daha da kötüleşti.

Bu seri ya çok gömülüyor ya da çok seviliyor. Ben de birkaç bölümüne bakmıştım. Şeytanların öldürüldüğünde patlaması felan itici gelmişti. Ana karakterine de ısınamamıştım. İzlenir mi bu, indireyim mi?

Güç dengelerinde saçmalamayan shounen bulmak zor, benim ilgimi çeken konusu daha çok, sonunu görmek isterdim.

Bu seri yüzünden sigaraya başlayacağım, Arkadaş ne bitmez tükenmez sıkıntılarla uğraşıyor bunun yayıncısı,mangakası, sonunu berserk'ten daha çok merak ediyorum yeminle..

Bu seride tyke mikk,general cross klaud nine dışındaki karakterlerin çoğu çöp,evren bakımından çok kaliteli bir evrene sahip
Son durum ne manga-ka mı dergi mi hangisi arızalı ?
Japonya'ya gidip yüz yüze konuşmadan kesin cevap almamız zor :S Noah karakterlerinin hepsi 10 numara, milenyum kontu bir kere başlı başına efsane,

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık