Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] D.gray-man

Genç bir exorcist olan Allen Walker, Millenium Earlün yarattığı Akumaların eski formlarını görmesini sağlayan lanetli bir göze ve bir tür anti-Akuma silahı olan sol kola sahiptir. Allen, hocası tarafından İngilterede kendisi gibi diğer Exorcistlerin bulunduğu bir karargâha gönderilir. Innocence taşıyan son derece nadir insanlardan biri olan Allen, Black Priest organizasyonuna katılarak Millenium Earlün planlarına karşı savaşmaya başlar. Yollarında ilerledikçe sorular, özellikle de Allenın geçmişiyle bağlantılı olan sorular, ortaya çıkmaya başlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu seriye animez de gördükten sonra başladım 30. ile 50. bölümler arası çok sıkıcı olmasına rağmen seri özellikle 50den sonra akıyor Tüm animeseverlerin tanıması gereken Lavi, Marian Cross, Crory gibi dehşet karakterler var Özellikle Cross mutlaka tanınmaya değer Bir tanede Zaraki çakması var karakter olarak Bunun dışında konusu basit bir Şeytan-exzorcist kapışması değil Gerçekten çok sğlam konusu var biraz sabırlı olursanız
Kısacası herkese tavsiye ederim Gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz

Bleach'i izlemedigimden tam emin olamadim da Zaraki cakmasi dedigin generallerden Winters Sokaro mu?
Bütün bölümleri izledikten sonra kesmedi mangasina basladim, ki bence mangaya kesinlikle baslayin anime isi en heyecanli yerde birakiyor. Kanda'nin gecmisi, 14. ile ilgili bilgiler ve bi sürü gelisme daha devam ediyor manga da. Noah iliskilerinde detaya inip yeni noahlar taniyacagimizida söyleyeyim. Müzikleri de iyi bayagi^^

Serinin müziklerine laf yok zaten sıkıcılığı kısmıda kimi yerlerde doğru olsa da öyle çok da bi sıkıcılığını görmedim. Belki de sevdiğim serilerde beni pek etkilememesinden olsa gerek :D Kesinlikle izlenmeli, izletilmeli, arşivde saklanmalı, halka açık yerlerde de sohbeti edilmelidir :D

Gözümde çok değerli bir seridir. Kötü taraftaki abilerimizin hayvani güçlü olması ve duygusal patlamayla zafer kazanmanın olmaması nedeniyle ise ayrı bir severim.

Görmüşken buraya da yazayım,

İnsanlar bu animede ne bulup da bu kadar sevmişler anlamıyorum açıkçası, buradakilere benzer yorumlar yüzünden başlağım ve hitman reborn'dan sonra beni başladığıma pişman eden ikinci anime olmuştur kendisi (tipik shonenler arasında), animenin ilk 50 bölümü tamamen filler havasında olan amaçsız bölümlerden oluşuyor (şimdi biri çıkıp o kısımda fillerler var diyecek ama filler olmayan bölümlerde aynı hava), olur da sıkıntıdan patlamaksızın bu 50 bölümü aşmayı başarıp "oradan sonra açılıyor, akmaya başlıyor, coşuyor" vs. gibi övgülerle anlatılan ikinci kısma gelirseniz karşınızda bulduğunuz şey hiçbir özel yanı olmayan, tipik shonen klişelerinin dışına çıkamamış, mantık ve süreklilik hataları epeyce olan, belirli bir güç sitemi ve dengesi olmayan, en iyi ihtimalle sıradan olarak nitelendirilebilecek bir anime olacak, kısacası zaman kaybı..
(Bunları anime için yazdım, belki mangada bir nebze toparlıyordur ama yinede pek bir şey beklememek lazım)

Opening müzikleri çok hoşuma gitmişti zamanında. İlk bölümler cidden sıkıcı ve birbirinden bağımsız fillerlardan oluşuyor olsa da sonradan güzelleştiğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık