Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 227 70.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    323
Bu adamın seriye tekrar dahil olmasının olayı ne şimdi? Dayak yediğini yeterince gördük bence, bir kere daha görmeye gerek var mı?

Hala hikaye anlatanlar var.

Neymiş? ''Karizma diye ödül vermişler'' ya da neymiş? ''Logia meyveye denk geldi diye ödül verilmiş'' ulan bu hikayeyi 10 yaşında çocuk yazmaz. Görende 3 tane logia kullanıcısı var ona denk gelen kişilerden biri bu adam sanır.

Logia yetenekleri olan diğer karakterleri görüyoruz. ''Şeytan meyvesi onları kullanan insanlar kadar güçlüdür'' bu seride buna benzer bir sözü eden kişi Crocodile'dır. Yani meyve tek başına bir işe yaramaz ne kadar güçlü olursa olsun. Misal Caribou'nun meyvesi Croc'un meyvesinin hiyerarşik olarak üst meyvesi. Onun için böyle bir şey söylendi mi? Ödül olarak bu tarz bir ödül alabilir mi? Bak logia olmasını geç hiyerarşik olarak üstün bataklık meyvesi. Fakat siz hala hikayelerde...

Yani siz meyveye değil kişinin kullanımına bakacaksınız. Meyve çok özel olur bunu dersiniz, Croc'un meyvesi logiaların için de bazı OP yetenekleri hariç daha stabil bir meyve. Bak güçsüz demiyorum yanlış anlaşılmasın. Fakat Bataklık meyvesi bile hiyerarşik olarak üstün denilmiş kum meyvesinden... Bu zamana kadar kimse için söylenmemiş olan ''Kudretli'' lafı söyleniyor adam için. Bu bile bazı şeyleri anlamak için yeterli, geçmişte anlatıyordum anlamıyordunuz. Şimdi yine anlamıyorsunuz o yüzen şaşırmıyorum, göründüğünde de yine Oda'ya ''Bu adam nasıl bu kadar güçlü geliyor, saçma, geçmişte şöyleydi böyleydi'' diye anlatırsınız kendi kendinize. Adam bunları yazıyor gösteriyorken siz bakmak yerine hikaye yazmayı tercih ediyorsunuz, ne diyeyim iyi boş yapmalar... :D

Gearsız luffyden dayak yemiş eskimiş kumu kullancak diye seriye dahil edip ödülünü şişirdi işte bu kadar basit.Adam karizma mı evet sever miyim evet ama altını dolduramadı ödüllerin hem croconun hem mihawkın.Sen bi göstersene kardeşim adamların neler yaptığını luffylere yazık oldu bunca icraatten sonra vermediği ödüllerle :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık