Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 227 70.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    323
Mihawk ne yaptı reis, Croc diye canın çıkacak hala ne diyorsun. Adam için "Kudretli Logia kullanıcı" denmiş, aynen Cracker falan diye hikaye anlat sende.

Suratı yamulmuş diye anlatıyorsun hala bir şeyler. Jozu sahnesini bile kıvırdınız bu kadar zaman. WB dışında Amiralden kan almış adam tekniksiz saldırısıyla, Croc'u gafil avlayip teknikli saldırı yapıp kan alıyor diye mi konuşuyorsun hala?

Övdüğün Mihawcığın da Jozu'ya takılıp kılıcı kınına sokmuş olmasa neyse. Bize bunlardan bahsettiğin yok hiç durmadan Croc Croc diye sayıkliyorsun. :S :oops:
Croccodile > Mihawk, de kurtul Sir Crocodile Bey.

Ben seni gr tanıdıysam tapıyon şu Croco'ya.:/ Bırak olum rahat ol bu kadar dert etme.İsteyen istediğini desin.Croco'ya her laf söyleyene gülmen,tepki vermen bile zoruna gittiğini gösteriyor.
Zoruma gitse kötü yorum yaparım yav herkese. Adamların yorumunu atmışım şimdi gülüp geçiyorum.

Sen beni tanımıyorsun buna emin oldum.

Croccodile > Mihawk, de kurtul Sir Crocodile Bey.
Derim olum senden mi cekinicem? Derken önüme barikat mı kurucan? :D

Mihawk'ı o demir parmaklılar ardında hiçbir zaman göremeyeceğiz misal.

Croco denen adamın klasmanı Buggy, Dof gibiler. Mihawk bambaşka bir olay, ligi farklı.

Zoruma gitse kötü yorum yaparım yav herkese. Adamların yorumunu atmışım şimdi gülüp geçiyorum.

Sen beni tanımıyorsun buna emin oldum.

Derim olum senden mi cekinicem? Derken önüme barikat mı kurucan? :D
Tek söyleyen ben değilim ki bunu.Forumda da gördüğüm kadarıyla benim gibi düşünenler var.Bi saplantı var karakter karşı.Allah'ın japonunun karakterleri alttarafı.Mihawk'a 1 Croco'ya 2...değmezler bence.

Mihawk'ı o demir parmaklılar ardında hiçbir zaman göremeyeceğiz misal.

Croco denen adamın klasmanı Buggy, Dof gibiler. Mihawk bambaşka bir olay, ligi farklı.

Buggy belki yeni Muggy topu vs yapmıştır, bende biraz merak uyandırıyor ama yok, Crocoya dair hiçbir merakım yok, bu adam dışarda olsa ne olmasa ne, daha ne gösterecek ne yapabilecek, Mihawk Buggy için diyor ya istediğimiz zaman indiririz diye, herhangi biri istediği zaman Crocoyu indirebilir, hiç ilgimi çekmiyor ya merak duygum sıfır, boş bölüm resmen :)

Buggy belki yeni Muggy topu vs yapmıştır, bende biraz merak uyandırıyor ama yok, Crocoya dair hiçbir merakım yok, bu adam dışarda olsa ne olmasa ne, daha ne gösterecek ne yapabilecek, Mihawk Buggy için diyor ya istediğimiz zaman indiririz diye, herhangi biri istediği zaman Crocoyu indirebilir, hiç ilgimi çekmiyor ya merak duygum sıfır, boş bölüm resmen :)
Adamda dehşet bir meyve var.Tam amirallik.Kum la yapılacak kombinasyonun haddi hesabı yok.

Valla Croco kral hakiyi saldırılarına ekleme gibi muazzam bir güç örneği göstermezse, ödülün altı dolmaz. Çok sağlam power up lar almış olmalı. 2 milyar diyoruz yahu, Beckman'ın alsa alsa o kadar alır diyeceğimiz düzeyde bir ödül bu.
Adam serinin altını köstebek gibi oymuş Croco'nun mu ödülünün altını dolduracak ? Hey yavrum.

Croco'nun ödülü havada kalacak. Böyle bir ödülü gücü hayvan gibi denilen Weevil, Beckmann, Shiryu ve kaptanından ötürü Marco gibi adamlar almalıydı. Oda özellikle sağ kol seviyesi adamların ödüllerini belirlemede rezalet ötesi durumda.

Kata'nın ödülü daha fazla olmalıydı. Bana göre 1.5m.

King'in ödülü daha fazla olmalıydı. Bana göre 1.8m.

Marco'nun ödülü kaptanı da hesaba katılınca çok çok daha fazla olmalıydı. Bana göre 2m.

1.4m adamı karpuz gibi yaran Zoro en az 1.8 olmalıydı.

Velhasıl bence 1.5-2 milyar bandı sağ kol seviyesi adamlar için hak ettikleri ödül aralığı olmalıydı. Kid-Law ikilisine de 2'ser milyar ödül verip Luffy'yi 3 milyar yapacaktı ki bana göre mis gibi olurdu. Şu durumda sadece güç olarak değil içinde bulunmuş olduğu organizasyon sebebiyle Croco'nun ödülü de 1.5m olacaktı. O zaman göze batmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık