Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Yazın diyon da daha ağzından net bir cümle görmedim, rayleigh seviyesi dışında. Rayeigh'te dipten tepeye kadar ucu açık bir karakter. Bi tarafta amiral bloklayıp, efsane diye anılan adam diğer tarafta Beyazsakalın sübyanlarını üç günde dövemeyen adam. Sen hangi Rayleigh'ten bahsediyon?

Her yorumun, muallak yuvarlak. Sonra da hikaye yazıyorlar :d
3 günde kimi dövemiyor la ne uyduruyorsun yine? Şu yorumun bile şeklini açıklıyor da neyse...

Rayleigh ucu açık diyor bir de? :S

Hatırlatmak lazım. Biz de olmasak Croco > KK falan diyecek. Neyse ki geldiği yeri unutturmuyoruz. Kumda kahveci seni.
Niye la siz mi engel oluyorsunuz bana? Yorumlarımı mi sileceksin dersem? Triplere bak yav ne kadar önemsiyonuz öyle kendinizi... :D

Ss'leri isteyen alsın. Sonra anketi sıfırlayın lütfen. Yeni Croco yeni bir anketi hak ediyor. Bakalım yeni seviyesi neymiş? Şu anki çoğu oy eskiden kalma.

Madem öyle Rayleigh'in seviyesini söyle. Amiral eder mi? Yoksa imparator?
Amiral eder, dövüşür her türlü yenme ihtimali de yüksek karakterin ağırlığına bakıldığında. Kılıç tutmayan hali belli seviyede tutuyordu zaten. İmparator konusunun diyebilirsiniz ucu açık diye. Fakat belli seviyenin üstü olmuş oluyor bu denklemde bile. Ucu açık dediğin iş YC 3 ile Amiral arasi olayıdır. Amiral ve İmparator arasında öyle uçurum bir fark yok. Bence Yonkou>Amiral ama düşüncem bu...

Mod yetkilerimi böyle işler için kullanmam, şakası bile hoş değil yahu.
O anlamda demedim yani yorumlarım silinmeyecek bir şey olmayacak. Siz mi engel olacaksınız yazmama da "Biz olmasak" diyorsun. Ben yorumlarımı biri var veya yok diye yapmam ne düşünüyorsam yazarım, kimseden çekincem olmaz "Şu ne der" falan diye.

O anlamda demedim yani yorumlarım silinmeyecek bir şey olmayacak. Siz mi engel olacaksınız yazmama da "Biz olmasak" diyorsun. Ben yorumlarımı biri var veya yok diye yapmam ne düşünüyorsam yazarım, kimseden çekincem olmaz "Şu ne der" falan diye.

Zaten işin mizahı o. Yoksa sana engel olmak veya olduğumuzu söylemek gibi bir niyetimiz yok. @Millennium Wizard da bu niyetle dememiştir o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık