Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Yahu kanka ben film konusundan buyana "Adam için Rayleigh seviyesinde diyorlar" diyorum. Bak böyle bir bilgi hiç gecmeyebilirdi o dönem, yani verseler de vermeseler de değişmeyecekti. Kimse "Croc için bunu neden demediler" diye sormazlardı. Fakat bu bilgi geçti, o dönem de diyordum "Ben bu bilgiyi boşa verdiklerini düşünmüyorum. Net o seviyede çıkmasa bile aşırı fark yaratacaktır" diye.

Diğer tarafta ödül düşüncem belli. Ben ödüllerin genel olarak düşük verileceğini düşünüyordum önce ki dönemler. Konuya da yazdım zaten. Çünkü Jinbe örneğini gördük, adam MF de aktif rol aldı. Ödülü 250'den 400 küsür M'ye çıkarmışlardı...
Croc'un ödülü 81 M idi...

Şuan ki Croc için meyve konusunda dedikleri şey ortada, göreceğiz o yüzden.

Şuan düşüncemi söyleyeyim. Amiralleri harcayacağını sanmıyorum Shanks bile halledip giderdi bekletti şu noktada. Büyük savaşa ayırıyor olabilir. Fakat Cross Guild olayında Croc-Mihawk'a 2 Amiral adayı gönderseler tabutta geri gönderirler diye düşünüyorum.
Yalnız insanlara ne kadar laf etsen de, bu Oda'nın suçu. Normalde seri başlarında yenilmiş bir karakterin bu kadar güçlü döneceğini kimse beklemez. Arabasta Luffy ile WCI Luffy arasında belki 20 kat güç farkı vardır yahu :D
Tabi ne olmalıydı onu tartışmak artık anlamsız gelmeye başladı bana. 2 amiral adayını yenerler bence de. Bana kalırsa Mihawk bir amirali de yener tabi. Croco şu an baya güçlü. Sağ kol olarak güncelliyorum düşüncemi. Daha fazlası için icraat görmem lazım.

dof için sağ kol hissi veriyor demiştim. croco'da da bir sağ kol potansiyeli var ama biraz daha bir şeyler göstermesi lazım. özellikle sudan sebeplerle yenilmiş olması yüzünden bir puan kırıyorum ve sağ kol - yc2 arası diyorum.

zoroyla sanji gibiler.
sağ kol-yc2 arası demişim.
buggy imparator, mihawk ve croco yc1-yc2 şeklinde döndüler :)

Yalnız insanlara ne kadar laf etsen de, bu Oda'nın suçu. Normalde seri başlarında yenilmiş bir karakterin bu kadar güçlü döneceğini kimse beklemez. Arabasta Luffy ile WCI Luffy arasında belki 20 kat güç farkı vardır yahu :D
Tabi ne olmalıydı onu tartışmak artık anlamsız gelmeye başladı bana. 2 amiral adayını yenerler bence de. Bana kalırsa Mihawk bir amirali de yener tabi.
Tamam da serinin başında ki olaylar belli, adam serinin bu kadar uzun olacağını düşünmediğini söylüyor. Yani Croc'un olayına bakarsak Vivi üzerinden East Blue da başlıyor neredeyse...

Yani bu tarz bir durum olacağını ben tahmin ediyordum hele de MF den sonra...

Amiral adayları zaten Amiral olabilecek kişilerdir boşa aday değildir. Ben Amirallerin harcanmayacağını düşündüğümden bunu diyorum. Son savaşa kadar giderler Amiraller...

Tamam da serinin başında ki olaylar belli, adam serinin bu kadar uzun olacağını düşünmediğini söylüyor. Yani Croc'un olayına bakarsak Vivi üzerinden East Blue da başlıyor neredeyse...

Yani bu tarz bir durum olacağını ben tahmin ediyordum hele de MF den sonra...

Amiral adayları zaten Amiral olabilecek kişilerdir boşa aday değildir. Ben Amirallerin harcanmayacağını düşündüğümden bunu diyorum. Son savaşa kadar giderler Amiraller...
Uzun olmayacağını hesap edememesi bunun sırıttığı gerçeğini değiştirmez. Senin verdiğin gerekçeleri anlıyorum ama oturmuyor işte. Luffy'nin düz yumruklarına yenilmeyecekti eşşek kadar adam. Normalde önemli olan, Oda'nın aklındaki güç seviyesidir. Ben hep böyle bakarım ama sırıtıyorsa da bunu söylerim. YC2'ye kadar kabulüm. Sonrası bana göre kötü bir kurgudur. Oda düzgün işleyemedi.

Uzun olmayacağını hesap edememesi bunun sırıttığı gerçeğini değiştirmez. Senin verdiğin gerekçeleri anlıyorum ama oturmuyor işte. Luffy'nin düz yumruklarına yenilmeyecekti eşşek kadar adam. Normalde önemli olan, Oda'nın aklındaki güç seviyesidir. Ben hep böyle bakarım ama sırıtıyorsa da bunu söylerim. YC2'ye kadar kabulüm. Sonrası bana göre kötü bir kurgudur. Oda düzgün işleyemedi.
Shonen serilerde bu var ama hele de uzun olanlarda. Sırıtıyor ama olay bundan ibaret oluyor, çünkü mesajı veriyor yazarlar. "Crocodile da bu belli değildi" dersen ben buna katılmam mesela...

Luffy'nin düz yumruklarına yenildi demek pek mantıklı değil. Yani Luffy anti ile vursa da hiç bir zaman indirecek güç göstermedi son saldırı dışında. O saldırı da şehri havaya kaldırdı. Sonra Luffy kapıyı kırmak için G3 açıyordu Enies Lobby de...

Yani seride değişenler çok fazla. Ona rağmen bu adam o dönemin en OP logia kullanıcısı. Şimdi de daha farklı şekilde "Kudretli Logia kullanıcısı" şeklinde konuşuluyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık