Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Ben savaştaki Sables ile balıkadam adasındaki Ou Tatsumaki saldırısını kıyaslıyorum da hemen hemen aynı gibi.Buradan da birbirlerine yakın güçte oldukları çıkarılabilir.Kılıç teknikleriyle meyve terazide birbirini aşağı yukarı dengeliyor gibi.İki tarafta kazanabilir.Tabii Crocodile 2 senede güçlendiyse ibre ondan yana.
Sadece meraktan soruyorum eğer yüzdeye vursan sence Zoro'nun gücünün yüzde kaçını gördük şimdiye kadar ?

@DrBlackPow Hayır anlatmak istediğim orada luffynin hakisinden bayılacağı değil o biraz abartı örnek oldu farkındayım fakat anlatmak istediğim o değildi Luffy açık ara farkla fena bir şekilde Tokat'lar demek istedim ama konu dağıldı biraz.
@Sir Crocodile yo gayet de doğru seriyi izliyorum takip ediyorum acaba sen mi yalnış seriyi takip ediyosn Luffy'nin gücünün farkında değilsin de hayatlar kısmında ki resmi koyuyosn. Neyse uzatmaya niyetim yok ben sadece mübala yaptım fanı olduğun için farklı anlamış olabilirsin.

Croco Jinbei dengi bir adam.En son da Jinbei luffyle başabaş kapışıyordu hani gerisini siz hesap edin oradan.Yani crocodile minimum Zoro ayarıdır.Hele 2 senede güçlendiyse çok daha fazlasıdır.Ben Law - Doflamingo arası bir seviyede çıkmasını bekliyorum hatta güçlendiyse.
Crocodile Jinbe dengiyse Jinbe'de Luffy ile başabaş gidiyorsa Crocodile Luffy'e yakındır demek çıkıyor yorumundan.

Luffy bu adama dokunmayı öğrendikten sonra buna sağlam bir sopa çekti. Sonra g2 öğrendi, g3 öğrendi, busoshoku, haoshoku, kenbunshoku haki öğrendi, Rayleigh'in elinden geçti, g4'e kadar çıktı en son.

Crocodile nasıl bu adama yakın oluyor? Jozu'dan darbe yedi ölmedi diye falan mı?

Forumdaki arkadaşlar sanıyor ki Luffy ve tayfa 2 yıl boyunca eğitim aldı onu bunu öğrendi ama diğer bütün karakterler 2 yıl önce aynı yerde kaldılar... Biraz mantık çok değil.

Zorocumuz tek atar diye düşünüyorm
Yani şuan zoronun tek atması veya her halükarda croco-boyu yenmesi konusunda hepimizde hem fikirsiz fakat hayatlar kısmına koyduğun resim çok çok eski şuan croconun yanından geçerken Luffy,hakisinden etkilenip bayılacağını düşünmeden de edemiyorum croco-boy'un.
Aynen bu yorumlardan anlaşılacağı gibi yanlış seriyi takip eden benim.

Yaşanmış şeylerin sahnesini atmak ne zamandır hata oldu.
Senin Zoro Mihawk'ın önünde diz çökerken.
Croco Mf'de karşısındaydı.

Ek olarak hepimiz lafını kullanmadan önce konu içindeki oylara ve yorumlara bakarsan iyi olur.

Ben savaştaki Sables ile balıkadam adasındaki Ou Tatsumaki saldırısını kıyaslıyorum da hemen hemen aynı gibi.Buradan da birbirlerine yakın güçte oldukları çıkarılabilir.Kılıç teknikleriyle meyve terazide birbirini aşağı yukarı dengeliyor gibi.İki tarafta kazanabilir.Tabii Crocodile 2 senede güçlendiyse ibre ondan yana.
Çaylak Ace'yi yenememiş bir Jinbei var, Croco buna denk olsa ne olur.

Aynen bu yorumlardan anlaşılacağı gibi yanlış seriyi takip eden benim.

Yaşanmış şeylerin sahnesini atmak ne zamandır hata oldu.
Senin Zoro Mihawk'ın önünde diz çökerken.
Croco Mf'de karşısındaydı.

Ek olarak hepimiz lafını kullanmadan önce konu içindeki oylara ve yorumlara bakarsan iyi olur.
Peki haklısın.

Sadece meraktan soruyorum eğer yüzdeye vursan sence Zoro'nun gücünün yüzde kaçını gördük şimdiye kadar ?
Yarısını görmüşüzdür daha güçlüdür Zoro ama ben Luffy üzerinden değerlendirdim zaten.O da G4 harici luffye denk çıkar en fazla güç olarak.

Crocodile Jinbe dengiyse Jinbe'de Luffy ile başabaş gidiyorsa Crocodile Luffy'e yakındır demek çıkıyor yorumundan.

Luffy bu adama dokunmayı öğrendikten sonra buna sağlam bir sopa çekti. Sonra g2 öğrendi, g3 öğrendi, busoshoku, haoshoku, kenbunshoku haki öğrendi, Rayleigh'in elinden geçti, g4'e kadar çıktı en son.

Crocodile nasıl bu adama yakın oluyor? Jozu'dan darbe yedi ölmedi diye falan mı?

Olaya öyle bakacaksan Croco blueno seviyesi falan oluyor.Alabastayı kaale alma.Mangaka o kısmı ileriyi düşünerek çizmediğini savaşta adama yaptırdıklarıyla gösterdi.Luffyden o kadar geride olan adam gidip Mihawk'ı nasıl durdurup geri adım attırsın.

Çaylak Ace'yi yenememiş bir Jinbei var, Croco buna denk olsa ne olur.
Çaylak Ace dediğinin şimdikinden çok bir farkı yok.O zamanlar lord teklifi reddetmiş.Bir anda beyazsakala katılınca sınıf atlamadı yani adam.

Olaya öyle bakacaksan Croco blueno seviyesi falan oluyor.Alabastayı kaale alma.Mangaka o kısmı ileriyi düşünerek çizmediğini savaşta adama yaptırdıklarıyla gösterdi.Luffyden o kadar geride olan adam gidip Mihawk'ı nasıl durdurup geri adım attırsın
Luffy'den çok geridir demedim ama sen Luffy ile bu adamı nerdeyse denkleyecek bir mantık kurdun.
Mihawk'ı durdurdu fakat Mihawk Luffy'i o kadar isteseydi Crocodile'dan önce Vista'yla adam gibi kapışmıştı.
Crocodile'ın Akainu sahnesi var onda da logia avantajı var Akainu'ya karşı.
Başka da önemli birşey yoktu.

Doflamingo teline keyfi olarak haki yükleseydi bu adam teke gitmişti ne Jinbesi :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık