Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Luffy'den çok geridir demedim ama sen Luffy ile bu adamı nerdeyse denkleyecek bir mantık kurdun.
Mihawk'ı durdurdu fakat Mihawk Luffy'i o kadar isteseydi Crocodile'dan önce Vista'yla adam gibi kapışmıştı.
Crocodile'ın Akainu sahnesi var onda da logia avantajı var Akainu'ya karşı.
Başka da önemli birşey yoktu.

Doflamingo teline keyfi olarak haki yükleseydi bu adam teke gitmişti ne Jinbesi :(
G4 kullanmayan luffye gücü yakındır aynı Jinbei gibi.

Ben yapılanlardan değil mangakanın bu adamı kimlerle kıyasladığına bakıyorum.Jinbei ile atıştırıp denk gösteriyor Mihawk'ı durduruyor.Ödülü yetmemesine rağmen seviye altıya Jinbei ve Ace ile beraber konuluyor gibi.Yani bunlardan aşağı kalır tarafı yok.

Bu vs değerlendirilirken Croco'nun sağ eliyle yaptığı kurutma saldırısı küçümsenmemeli. Luffy meyve avantajı ile normale hemen dönüyordu. Adam lastik. Suyu aldığı anda anında şişiyor. O saldırı meyve kullanıcısı olmayanlar için geri dönüşü olmayan bir saldırı bence.

Üstelik Luffy'nin GL'nin ilk ayrısında dövdüğü kişilerin zaten haki kullanabilen kişiler olduğu söylenirse ilerde şaşırmam. Enel gibi diğerleri de zaten kullanıyor olabilir.
Ayrıca pro logia kullanıcılarını yenecek kişilerin tam donanımlı olması gerekir bence. Çeviklik, dayanıklılık, hız, k. haki, b. haki vs hepsinde iyi olmalı. Yoksa o iş yaş. Croco reyiz çekebilir o suyu.

Zoro rakip mertebesine erişmiş olabilir ama Crocoyu alabilmesi için daha var. Kum çocuğun hala seride ağırlığı var Zoro için şu anlık fazla.
Ha bu Zoro ne yapacağı belli olmaz diyem ama çok zor.

Rahat kazanır şıkları abes olmuş

kör topal

Zoro Enel'e tek atar :artiz: Enel g3'e hızlı demiş, saldırılarından Usopp, Nami bile kurtulmuş hatta yaşlı bi amcada kurtuluyordu :) attığı tekin yarısı boşa gider:oleyo2:
Ne yani orada öldürse miydi serinin çekirdeklerinden birini ve tayfanın keskin nişancısını. Zaten duyduğuma göre birini öldürmeyi planlıyormuş o arc ama öldürmemiş. Şimdi Akainu'nun saldırısından kurtulmuş bir Jinbei var bu demek midir Akainu güçsüz? Yada Crocodile'den 3 kere kurtulmuş bir Luffy var bu demek midir Croco ezik? Bu arada Luffy'nin g3 kullandığını gösterebilir misin? Yada hızlı dediği o sahneyi? Ben hatırlamıyorum mangadan örnek gösterir misin? Luffy'nin şu anki haline tek atabiliyorsa Zoro Enel'e de atar. Karşılaşsalar Zoro gene Enel'e tapar ayağını yalar.

Bu karakterlerin pek gelişme imkanı olduğunu düşünmüyorum. Bu saatten sonra gelişmesi bana göre saçmalık olur. Normal şartlarda haki bilmeyen Franky'nin üstüne kola dökerek yenmesi gereken bir karakter. : ))

Başı dik kimseye eyvallahı olmayan bir karakter ancak atar yapmakla vs kazanılmıyor. Sırf karakter ağırlığından dolayı Zoro zorlanarak alır karşılaşırlarsa. Ancak karşılaşmazlar normal şartlarda da Zoro rahat kazanır bu mücadeleyi. Bu kadarını yapamayacak olsa Kaptanın sağ kolu demeyiz.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık