Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Halamında erbezleri olsa amcam olurdu. Varsayımlar üzerine güç dengesi yapmayı doğru bulmuyorum.
Söylemek istediğimi anlamamışsın :) Mesajı attığım arkadaş anlamıştı sana da açıklıyayım.Kişilerin gücü üzerinden değil yapılan vs üzerinden değerlendirme yapmak anlamsız diyorum. Pica'nin yenilme biçimi onu Kaku ile eşleştirenleri bile çıkardı :hhh:
Vergo croco yada law seviyesinde demedik zaten.Zoro onu daha zor yener demek istedim sadece.Öyle bir kesişle yenilmeden önce smoker ve law gibi sağlam darbeler indirir.
Sana değil yorumun tamamı :gamyon: Gerçi belirtmem gerekirdi sory :(

kör topal

Ehuehuehuehueheuh :D. Tamam adamın fanısınız da dalga mı geçiyorsunuz şimdi buna ciddi oy mu atalım :D.

Croco 2 yıl önceki Luffy'e değil, Grand Line'ye yeni girmiş Luffy'e kaybetti. Burası önemli bir nokta. Oda'nın hatası dense bile bu yenilgi ortada. Croco orada Luffy'den taş çatlasa 1-2 tık daha üstün gelir ki orada Luffy gibi baş karakter olmasa rakibini öldürürdü Croco. Ama yine de rahat yenemediği ortada. Logia olmasa yeneceği bile şüpheli.

2 yılda ne kadar güçlenmesini bekliyorsunuz bilemem ama Kafa dede kadar çıkarsa şükredin. Lucci denmiş ancak bu adam Lucci gibi yatırım yapılmış biri değil. Sadece ileride görünecek eski karakterlerden biri. Yani çapı KK'nın tayfasına yetmez. Destek karakter sadece.
Şu konudaki en aklı başında yorumlardan biri tebrik ediyorum.

Her şeyi geçtim de Zoro rahat yener nedir? Cidden yani şu serinin olayı hala çözülemedi. Mangaka Crocodile gibi önem verdiği karakteri Zoro'ya rahat yendirtmez.

Mesela Smoker güçsüz gözüküyor. Mangaka Zoro vs Smoker çizse Zoro rahat alamaz alsa bile. Serideki güç dengesinden ve vs'lerin mantığından çok uzak forum yani öyle böyle değil.
Croco zorlanmadan alir diye de bi secenek var:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık