Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Şu fanboy yorumlarına hastayım cidden bak.
Ya Monetle Croco'yu bir tutan forumda tartışma yapıyoruz ya.
Senin Luffy gelişti bu adam 2 yıl yeni dünya da yattı dimi hiç bir gelişme göstermedi. Uyudu,kalktı,yemek yedi,oturdu bu şekil düşünüyorsunuz sanırım. Luffy Hody'de bile ölüyordu ya ne diyosunuz siz. Croco gelse eskisiyle aynı duruma düşer bu bu kadar net. Düz yumrukta giden diyen bile var o zamanın şartları öyleydi ne bekliyonuz Luffy alabastada G4 mü açsaydı. Aynı hapisten çıkmış Croco Mf'de neler yapmadı.
Dof bile ortak olalım diyor kabul etmiyor. Kendinle beni bir tutma gibi laflar ediyor.
Gelmişsiniz Zoro rahat alır diyonuz.
Luffy'nin karşısına şuan Foxy çıksın yeniden onu bile rahat alamaz. Bir aksilik olur yenilmenin eşiğine gelir.
Zoro alır diyenler var karşısına rakip çıkmadı diye uçurdunuz adamı.
Tekler diyen bile var. Okudukça gülüyorum yorumları.

Yazmayayım diyorum bu konuya fanlık zannedersin diyorum ama yok.
Kimse bir şey yazmayınca uçup gidiyorsunuz.
Görende diyecek. Zoro vs Helmeppo konusu açılmış.
Ben Monet ile Croco'yu bir tutmadım. Onu nerden çıkardın bilmiyorum. Hody Jones olayında bile Luffy başkalarını korumak pahasına o durumlara düşüyor. O Prensleri ve Prensesleri koruması felan değinmiyorum. He ısırttı kanattı kendisini. Ama ada boyutunda ki gemiyi parçalamaya çalıştığı için o yara açılıyor. O durumdan çok daha kötülerini yaşadı Luffy. Kan kaybından ölmedi. O durumdan dolayı mı ölmesini bekliyonuz? Amaç belli idi. Jinbei ile kan alışverişi yapmasını sağlamak. Bunları görüpte art niyet aramayın. Geçen bölümde de gördük. Zehir bağışıklığı olduğu halde nasıl zehirlendiğini. Bu durumların onlardan farkı yok gözümde.

Luffy Croco ile olan dövüşünde bile daha çok kan kaybetmiştir. Diğer taraftan zaten denizde savaş veriyordu. Ne kadar gücünün düştüğü bariz.

Croco dediğin karakterin bu saatten sonra seride ki rolüne göre güçlenecektir. Ama o rol ne Luffy ne Zoro'nun ki kadar ön planda olacak. Bu adamlar ile bu saatten sonra ben bir tutamam Crocodile'ı.

Diğer taraftan ben mevcut Croco ile kıyaslıyorum. O Crocodile'ın da rakip olma ihtimali yok zaten Luffy'e. Diğer taraftan istediği kadar gelişmiş olsun yine Luffy'i çok zorlayacak bir konumda olamaz.

Bunlar benim düşüncelerim. Senin düşüncelerin öyle olur. Öyle ben kolayı kolayına da kimseye fansın felan demem. Senin düşüncelerine de saygılıyım, düşünebilirsin.

Bellamy'e vurmadı çünkü. Konuşarak ikna etmeye çalıştı. O ara Bellamy beni küçümseme felan diyor. Adamsan darbe mi karşılarsın diyordu. O yüzden bilerek vurmadı adama. Bunu da öyle yorumladın ya helal olsun Selim.:S

Ben de diyorum ki ciddi bir Luffy olarak değerlendirin. Dof'un karşısında gördüğün Luffy olarak değerlendir. Luffy öyle herkese karşı dövüşen ciddi olan biri değil.
Luffy g4 açsın Croco'ya 2 atar, bir daha dönüp bakmaz. Sence Croco bir Jozu veya Marco eder mi? Luffy'nin herkese şansı var diyorsun ama bu Zoro'da amirale dalma sırası bende diyen bir adam haline gelmiş. Bilirsin kendi vssine başkasını asla karıştırmayan birisi, Mihawk'a bile tek dalmıştı. Sıkışınca Luffy yardım et demeyeceğine göre Fuji'ye karşı koyacağını düşünüyor ve 2 sene önceki gibi değiller, rakiplerinin güçlerini tartabiliyorlar.

Zoro'nn gördüğün Coro'ya karşı şansı sence nedir?

Beyler sizleri genel tartışmaya alalım. Luffy'nin kolay veya zor yenmesi konumuzla alakalı değil.

Luffy g4 açsın Croco'ya 2 atar, bir daha dönüp bakmaz. Sence Croco bir Jozu veya Marco eder mi? Luffy'nin herkese şansı var diyorsun ama bu Zoro'da amirale dalma sırası bende diyen bir adam haline gelmiş. Bilirsin kendi vssine başkasını asla karıştırmayan birisi, Mihawk'a bile tek dalmıştı. Sıkışınca Luffy yardım et demeyeceğine göre Fuji'ye karşı koyacağını düşünüyor ve 2 sene önceki gibi değiller, rakiplerinin güçlerini tartabiliyorlar.

Zoro'nn gördüğün Coro'ya karşı şansı sence nedir?
O şekilde düşününce oyumu verdim zaten. Rahat bir şekilde Zoro kazanır demişim.

Crco'nun boş atardan başka yaptığı bişey var mı Mf'de?Croco değerli bi karakter.Bu yüzden Oda onu yeni dünyaya biraz show yaptırarak götürmek istemiş hepsi bu.Tahminimce yani.Ona atar bunu gider.Başka bişey yaptığı yok herifin.Mihawk'ı yenebilecek mi?Ya da Dof'u.Hadi onları geçtim adam Wb'ye atar yapıyor la.Wb'ye bak.Görüşmeyeli uzun zaman oldu diyip Wb'ye saldıran adamın atarını niye ciddiye alayım?Hadi Wb'ye yapmayıp sadece Mihawk'a yapsa ya da Dof'a derim ki bu adam boyunu aşanıda aşmayanıda biliyor ve ona göre davranıyor.Ama önüne gelene (Hatta gelmeyene) de dalıyor bu herif.

Crocodile'ı küçümsemiyorum Zoro'yu zorlyacağınıda düşünüyorum ama Croco'dan dolayı Oda pişman oldu,Luffy olsa o da zorlanır laflarını duydukça yazmadan edemiyorum.

Rahat alır demek ben bu serinin dövüş dengesini ve karakter dengesini çözemedim demektir. İki karakter için de geçerli bu.

Crocodile Sanji'den de mi güçsüz olacak yani 2 yıl sonrasında? Ya da ne bileyim Croco Dof'tan da mı güçlü olacak?

Rahat alır? Bugün sağlam hayalkırıklığına uğradım. :( Sizler tarafından!

Croco 2 yıl önceki Luffy'e değil, Grand Line'ye yeni girmiş Luffy'e kaybetti. Burası önemli bir nokta. Oda'nın hatası dense bile bu yenilgi ortada. Croco orada Luffy'den taş çatlasa 1-2 tık daha üstün gelir ki orada Luffy gibi baş karakter olmasa rakibini öldürürdü Croco. Ama yine de rahat yenemediği ortada. Logia olmasa yeneceği bile şüpheli.

2 yılda ne kadar güçlenmesini bekliyorsunuz bilemem ama Kafa dede kadar çıkarsa şükredin. Lucci denmiş ancak bu adam Lucci gibi yatırım yapılmış biri değil. Sadece ileride görünecek eski karakterlerden biri. Yani çapı KK'nın tayfasına yetmez. Destek karakter sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık