Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Boş yapmaya başladın yine, biz SBSleri databooklari vivrecardlari bırakalı yıllar oluyor, sen rüya gormeye devam et. Mangadaki Croco da böyle laftan anlamazdi, sana uygun cevabı Luffy vermis :)

30 milyonluk rakibe karşı çok iyi bir mücadele veriyor. Aferin Croco.

Dof'un talebini reddeden adamı Jozu 2 dakikada tayfa üyesi yaptı. Jozu > Dof netleşti maalesef. Yediği yumruktan sonra taraf değiştirdi. Hahaha.

Köyünden yeni çıkmış Luffy'den dayak yiyen adama yc 4 fazla dedim diye gülen tek adam olabilirsin.Acılarını gülerek mi saklamaya çalışıyorsun ? Sal gitsin ağla bir şey olmaz.Biz alıştık senin uçuk yorumlarına çok şeetmiyoz artık.Arada bir takılıp geçiyoz.
Ben bu yorumlara gülen çok insan gördüm globalde bile. Yani bazı şeyler belliydi bunları özellikle de yazdım geçmişte. Tabi sen o zaman da farklı şeyler yazıyordun. :S

Benim ne acım olacak ki gülme ile kapatayım? Crocodile konusunda geçmişte dediğim "Bu adam iyi dönüş yapacaktır" dediğim noktada bile yanıldım mı? Crocodile konusunda patlayan ve hala bunda ısrar edip "Yorumumun arkasındayım" diyen sensin. Bu noktada buna gülmeyeyim de neye güleyim? :D

Yanlış anlaşılma olmasa Croco 3 milyar alırdı. Haha, yazarken bile gülme geldi.
Yanlış anlaşılma olmasa Mihawk'ın ödülü daha fazla olurdu. Çünkü Cross Guild'i kuranlar Mihawk ve Croco, bunu da mangada Croco diyor bu arada. En azından üye olan Sir Crocodile'ın mantığına göre böyle olmalı.

Yanlış anlaşılma olmasa Mihawk'ın ödülü daha fazla olurdu. Çünkü Cross Guild'i kuranlar Mihawk ve Croco, bunu da mangada Croco diyor bu arada. En azından üye olan Sir Crocodile'ın mantığına göre böyle olmalı.

Ödül sistemi bozulduğu için Mihawk'ın ödülü bu kadar yüksek. Cross Guild'in gerçeği bilinse Croco 3 milyar olurdu.

Cross Guild'in başı olarak ikisinin olduğunu söylüyor. Flashback'lere bakarsan Crocodile'ın aktif olduğunu görürsün zaten. Kendisi söylüyor organizasyonu kuracağını. Zaten Mihawk olayında da gördük bunu.

Yani Mihawk olayı daha olmamış, Crocodile Buggy'nin adaya gidiyor ve Denizcileri halledip tüm grubu emrine alıyor. Bu noktada adamlar "Buggy böyle bir şey yapmış" diye anlatıyor. Oysa bu bilinse çok farklı bir durum olacak baştan...

Bu noktada Crocodile olayın tamamında yanlış anlaşılmaya uğruyor yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık