Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Ödül sisteminin bozulduğu olayını kabul etmiyorsun belli ki. Fakat bu ortada olan bir sey. Kısaca Jinbe-Ace-İzo gibi örnekler ortada 2 yıl sonra ki dönem. Gelinen noktada ödüller de ortada. Ödüllerin güç olayı ziyade aynı zamanda "Aktif olay yaratma" ile ilgili olduğu da net. 2.2 olan Teach bile 4 oldu, bu karakter şimdi 2 kat güçlendi mi diyeceğiz sana göre? Yoksa olay yaratmaya devam etti mi diyeceğiz?

Crocodile'in hakettiği ödül bu zaten şuan eskiden 81 M olmasına rağmen eski ödülü. Benzer bir olayı olup eskiden ödülü düşük olan diğer bir karakter de Hancock ve o da 1.6 M ile geldi.

Diğer tarafta Crocodile'ın yaptıkları konusunda hükümetin yanlış anlamalar olmasa belki daha fazla ödül alacaktı bu bir gerçek. Yani sen hala olayları farklı yere çekme çabası içine giriyorsun...

Senin dışında herkes olayları farklı yöne çekiyor. Sıkılmadın mı şu laflardan? Neyse, Croco balonu patlar ileride. Sen de eski nicke geri dönersin.

Hayır, aksine Crocodile konusunda yanlışlık oldu o bölümlerde ki yanlış anlaşılma sebebiyle. O bölümde de bunları konuştuk zaten.

Crocodile kendi bir örgüt kuruyor, bu noktada adamlar bunu "Buggy kurdu" diyor mesela. Onun öncesinde bile Crocodile Buggy'nin adayı basıyor organizasyon kurulmadan önce Denizcileri hallediyor. Adamlar "Crocodile Buggy'ye katılmış" tarzında haber yapıyor. Oysa o noktada adam eski ID mahkumları da dahil olmak üzere Buggy grubunu emrine alıyor.

Adamlar bu noktada yanlışlık üstüne yanlışlık yapıyorlar organizasyon kurulmadan önce.
Manas destanı yazmadan niye cevap veremiyorsun sen ? Açıkladığın bir şeyde yok.Seride olan şeyleri yazıp argüman diye savunuyorsun.Okuduk zaten o kısımları da neyi açıkladın şu an ?

Hancock'un da Croco'nun da ödülü fazlasıyla saçma.Oda'nın Croco konusunda sıvayacağını biliyordukta madem batırdım tam batırayım demekten hiçbir farkı yok şu ödülün.

Manas destanı yazmadan niye cevap veremiyorsun sen ? Açıkladığın bir şeyde yok.Seride olan şeyleri yazıp argüman diye savunuyorsun.Okuduk zaten o kısımları da neyi açıkladın şu an ?

Hancock'un da Croco'nun da ödülü fazlasıyla saçma.Oda'nın Croco konusunda sıvayacağını biliyordukta madem batırdım tam batırayım demekten hiçbir farkı yok şu ödülün.

Yanlış anlaşılma olmasa Croco 3 milyar alırdı. Haha, yazarken bile gülme geldi.

Senin dışında herkes olayları farklı yöne çekiyor. Sıkılmadın mı şu laflardan? Neyse, Croco balonu patlar ileride. Sen de eski nicke geri dönersin.
Aynen bu kafada devam et, sana göre Arlong bile daha güçlü zaten. Sonra da "Farklı yere çekiyorsun" deyince ben sıkılmam gerekiyor bazı şeylerden. :S

Diyorum ya bazı kişilere bir şey anlatmak boş...

Aynen sen Yc4-5 falan derken batırıp sıvamadın fakat Oda sıvadı. :S

En çok da bu tip yorumlara gülüyorum. :hhh:

Hahahah seride çizdiği gazete üzerinden SBS de söylemiş işte. Başka nerede bilgi vermesini bekliyorsun? Bunu da mı kıvıracaksın şimdi ki kıvırıyorsun zaten. :hhh:

Dediğin o kadar boş ki kelime kelime adam patlatmış dediklerini... :D
Boş yapmaya başladın yine, biz SBSleri databooklari vivrecardlari bırakalı yıllar oluyor, sen rüya gormeye devam et. Mangadaki Croco da böyle laftan anlamazdi, sana uygun cevabı Luffy vermis :)

Boş yapmaya başladın yine, biz SBSleri databooklari vivrecardlari bırakalı yıllar oluyor, sen rüya gormeye devam et. Mangadaki Croco da böyle laftan anlamazdi, sana uygun cevabı Luffy vermis :)

Hahahah dediklerin patlayınca olayi farklı yere götürüp hikayeni anlatmaya başlamışsın yine. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık