Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Tamam Croco WBye zayıflamïşın diyor ama bu zayıf WBye arkadan saldırdığinda niye geri vites atıyor hemen paylaşalım :)

Adam ıslak sandaleti görünce geri basmış, bir daha saldırmaya cüret edememiş, Crocoyu Prime Roger WB seviyesine koyup günler süren vsden sonra bu WBye kol verdi demeye getiriyon, güzel hikaye kardeş :)
Luffy'nin ıslak sandaleti > Prime WB = Prime Roger diye yorumladım.

Tamam da Coby'i sen Koramiral üstü güçlenmiş biri olarak nasıl gördün? Coby Kyros'u bile görünce "Bu adam çok güçlü" tepkisini ortaya koymuş biri dümdüz. Coby'nin rütbe de ortadaydı bir de...

Evet diyorum, demem de sakınca mı var? :D
Yani yapılan editlerin altında bile pek çok bu düşünceye sahip kişi gördüm. Anlayacağın global tartışmalarda bunu diyen pek çok kişi var zaten şuan. Neyse o ayrı bir konu...
Sen ayrıntılara takılıyorsun,Coby"i istese güçlü de gösterirdi.
Kyros'u övmesinden bir şey çıkarılmaz.
Herkes herkese çok güçlüsün diyor seride.
Neyse Coby olayı değil konumuz salla,benim farklı bir beklentim vardı,anlatırım sana sonra.

Eskiden bana tek atabilecek güçteydin demek istemiş işte...
Crocodile ile WB'nin Roger vs WB seviyesinde bir kral haki mi çarpıştırdığını ima ediyorsun ? Açalım bu konuyu.
Şimdi aklıma geldi, olay şöyle de olabilir, E Oda çizmeyi unutmuş da sonradan cilt için düzeltecek olabilir, Roger ve WB kral haki çarpıştırdığı anda Croco birden ortalarında ortaya çıkıp haki çarpışmasının içinde kaldığı için sol kolu yokolmuş olabilir :) ortamlarda WB ye saldırdım diyordur kim bilecek :)

Tek atmadıysa 2 atmıştır, o konuya girmemek lazım sanki. Wb bu. :D
Yahu Roger-WB olayı zaten seri üzerinde farklı. Bu iki kişi çok farklı lanse ediliyor hele de Prime dönemleri. Roger Shiki'ye ne yapıyordu yoldan geçerken? Aynı Shiki MF basıp yarısını yok ediyor üstüne onu Garp-Sengoku durdurmaya geliyor. Keza Oden-Roger olayı...

Burada geçmişte de anlatılan hikâye şu idi. "Crocodile çok zayıf. WB bunu hiç bir şey kullanmadan bile yenmiştir" benim dediğim şey ise bunun böyle olmadığıyfı. Çünkü Croc MF de WB'yi görünce bile eskiye göre "Zayıf" olarak söylüyor. Bunu söylemesi için MF de olduğundan çok daha farklı görmesi lazım bu adamı. Çünkü Marco ve WB bile bunu içten içe kabul ediyordu o dönem bile. Fakat burada haterler yine bu konuda "Crocodile zayıf dedi ona, MF WB zayıf mıydı?" diye hikâye anlatıp işi kıvırmaya çalışıyordu. Oysa Roger-WB olaylarında gördük ki dediklerinde sonuna kadar haklıymış MF WB eskiye nazaran cidden zayıf ve güçten düşmüş haldeymiş...

Eskiden bana tek atabilecek güçteydin demek istemiş işte...
Crocodile ile WB'nin Roger vs WB seviyesinde bir kral haki mi çarpıştırdığını ima ediyorsun ? Açalım bu konuyu.
Yine hikayeni yazıp "Böyle demek istemiş, şöyle demek istemiş" diye kendi hikayeni anlatıyorsun. :S

Adam orada "Eskiye göre zayıfsın, ben senin bu haline yenilmedim" diyor resmen. Gerçekten de 2 yıl sonra ki dönemde bu farkı gördük. Burada kimse "Crocodile WB ile başabaş kapıştı" demedi zaten. Fakat geçmişte anlattılan ve şimdi ki anlattığın şeyler yine boş... :D

Tamam Croco WBye zayıflamïşın diyor ama bu zayıf WBye arkadan saldırdığinda niye geri vites atıyor hemen paylaşalım :)

Adam ıslak sandaleti görünce geri basmış, bir daha saldırmaya cüret edememiş, Crocoyu Prime Roger WB seviyesine koyup günler süren vsden sonra bu WBye kol verdi demeye getiriyon, güzel hikaye kardeş :)
Geri mi basmış? Luffy ne diyor onu at yine işine geleni atmişsin. "Ace bu adamı seviyor" peki sonra? Croc devam ediyor Jozu geliyor. Aynen Croc çok geri vites atmış. :hhh:

Yine senin seviyene yakışan bir çıkarım yaptın. Croc MF de yapacağı şeyleri yapmış biri zaten, kimse Croc'u Prime WB seviyesine koymuyor bak sen okuduğundam bu kadar bir şey anlamayan birisin. Bu yorumunda kanıtı zaten... :D

Yahu Roger-WB olayı zaten seri üzerinde farklı. Bu iki kişi çok farklı lanse ediliyor hele de Prime dönemleri. Roger Shiki'ye ne yapıyordu yoldan geçerken? Aynı Shiki MF basıp yarısını yok ediyor üstüne onu Garp-Sengoku durdurmaya geliyor. Keza Oden-Roger olayı...

Burada geçmişte de anlatılan hikâye şu idi. "Crocodile çok zayıf. WB bunu hiç bir şey kullanmadan bile yenmiştir" benim dediğim şey ise bunun böyle olmadığıyfı. Çünkü Croc MF de WB'yi görünce bile eskiye göre "Zayıf" olarak söylüyor. Bunu söylemesi için MF de olduğundan çok daha farklı görmesi lazım bu adamı. Çünkü Marco ve WB bile bunu içten içe kabul ediyordu o dönem bile. Fakat burada haterler yine bu konuda "Crocodile zayıf dedi ona, MF WB zayıf mıydı?" diye hikâye anlatıp işi kıvırmaya çalışıyordu. Oysa Roger-WB olaylarında gördük ki dediklerinde sonuna kadar haklıymış MF WB eskiye nazaran cidden zayıf ve güçten düşmüş haldeymiş...
MF WB amiral bile etmez zaten. Ölmeye gitti ve öldü işte. Croco konusunda ise olabilecek en iyi senaryo bu ki Oden o kadar güçsüz değildi.

MF WB amiral bile etmez zaten. Ölmeye gitti ve öldü işte. Croco konusunda ise olabilecek en iyi senaryo bu ki Oden o kadar güçsüz değildi.
Zaten yenilmiş karakter, burada önemli kısım nasıl yenildiği. Yoksa attığın gibi Oden de bu hale düşüyor Shiki de o duruma düşüyo.

Adamların geçmişte dediklerini söyledim. Yani hiç bir şey kullanmadan yenmiştir diyordu adamlar. Crocodile da MF'ye geldiği an WB'nin halini görünce teşhisi koydu. Biz de gördük ki 2 yıl sonrası dediklerinle sonuna kadar haklıymış. Ben bu olayın fb'sini görebileceğimizi düşünüyorum ileride, umarım görürüz...

@Sir Crocodile benim önce oyuma baksaydın keşke, id'de bendim değil mi luffy nin canı yanınca şaşıran.

Croco ezilmesin diye oy vermişim.
Ben senin normal dediklerini yazdım öncesinde bu konu dışında düşünce olarak, bu konuda kendi yorumun da "Sanji olayı sebebiyle Croc'a oy attım" tarzında bir şeydi yanlış mı? Ciddi ciddi hakkını versen zaten yazmam.

Yani "Crocodile da haki yoktur" diyen de sen geçmişte, "Vergo alır Crocodile'ı" diyen de sendin. Bu noktada dediklerini yazdım diye al alındın mı? Dediğin şeyleri söyledim sadece...

Ben senin normal dediklerini yazdım öncesinde bu konu dışında düşünce olarak, bu konuda kendi yorumun da "Sanji olayı sebebiyle Croc'a oy attım" tarzında bir şeydi yanlış mı? Ciddi ciddi hakkını versen zaten yazmam.

Yani "Crocodile da haki yoktur" diyen de sen geçmişte, "Vergo alır Crocodile'ı" diyen de sendin. Bu noktada dediklerini yazdım diye al alındın mı? Dediğin şeyleri söyledim sadece...
Vergo gördüğümüz Croco'yu bambu manyağı yapar. Arlong ve Croco'nun aldığı darbelerin konusunu açmış savcım. Arlong daha ağır basıyor.

Zaten yenilmiş karakter, burada önemli kısım nasıl yenildiği. Yoksa attığın gibi Oden de bu hale düşüyor Shiki de o duruma düşüyo.

Adamların geçmişte dediklerini söyledim. Yani hiç bir şey kullanmadan yenmiştir diyordu adamlar. Crocodile da MF'ye geldiği an WB'nin halini görünce teşhisi koydu. Biz de gördük ki 2 yıl sonrası dediklerinle sonuna kadar haklıymış. Ben bu olayın fb'sini görebileceğimizi düşünüyorum ileride, umarım görürüz...
Bu mesajların sonu Oden=Croc'a gidecek,dikkat et xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık