Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Vergo gördüğümüz Croco'yu bambu manyağı yapar. Arlong ve Croco'nun aldığı darbelerin konusunu açmış savcım. Arlong daha ağır basıyor.
Vergo MF de ciddi bir rakip karşısında ayakta bile kalamazdı. O koşullarda Daz Bones gibi olurdu, zaten göreceğimiz Vergo ondan bile güçlü olacak muhtemelen. Bu konuda da mesela yanilgınız oldu, karakterlerin olayını oturtamadın.

Hala Arlong diyorsun haline bak... :S
Dediklerim de gram şaşma yok gerçekten. :D

Bu mesajların sonu Oden=Croc'a gidecek,dikkat et xD
Gitmez bir yerlere ben "Stampede" olaylarıyla beraber seviyesini söyledim zaten... :D

Son düzenleme:
Burada geçmişte de anlatılan hikâye şu idi. "Crocodile çok zayıf. WB bunu hiç bir şey kullanmadan bile yenmiştir" benim dediğim şey ise bunun böyle olmadığıyfı. Çünkü Croc MF de WB'yi görünce bile eskiye göre "Zayıf" olarak söylüyor. Bunu söylemesi için MF de olduğundan çok daha farklı görmesi lazım bu adamı. Çünkü Marco ve WB bile bunu içten içe kabul ediyordu o dönem bile. Fakat burada haterler yine bu konuda "Crocodile zayıf dedi ona, MF WB zayıf mıydı?" diye hikâye anlatıp işi kıvırmaya çalışıyordu. Oysa Roger-WB olaylarında gördük ki dediklerinde sonuna kadar haklıymış MF WB eskiye nazaran cidden zayıf ve güçten düşmüş haldeymiş...

Yine hikayeni yazıp "Böyle demek istemiş, şöyle demek istemiş" diye kendi hikayeni anlatıyorsun. :S

Adam orada "Eskiye göre zayıfsın, ben senin bu haline yenilmedim" diyor resmen. Gerçekten de 2 yıl sonra ki dönemde bu farkı gördük. Burada kimse "Crocodile WB ile başabaş kapıştı" demedi zaten. Fakat geçmişte anlattılan ve şimdi ki anlattığın şeyler yine boş... :D
Yalnız Croco çok muzip, espritüel biriymiş ha, WBye "Eskiye göre zayıfsın, ben senin bu haline yenilmedim" demiş, sanki prime Croco MF WByi yenebilecekmiş gibi :hhh:

Yalnız Prime Croco çok komik bir ifade değil mi genćler :) @II. Invictus @Mihawk

Yalnız Croco çok muzip, espritüel biriymiş ha, WBye "Eskiye göre zayıfsın, ben senin bu haline yenilmedim" demiş, sanki prime Croco MF WByi yenebilecekmiş gibi :hhh:

Yalnız Prime Croco çok komik bir ifade değil mi genćler :) @II. Invictus @Mihawk

Croco WB'nin mezarından bile tek yer. Üzerine konuşmaya gerek yok. Şu heybete bak. Croco gitsin ıslak sandalet ile vs atsın.

Prime Ray vs Crocodile konusuna cevabı ne olur acaba ? @Sir Crocodile
Benim cevabım senin için önemli mi? Normalde söylenen şeyde bile bir şey arıyorsun...

Buggy equated his strength at the time with Silvers Rayleigh's, and speculated that Bullet had surpassed Rayleigh due to continuing to train while Roger's first mate retired. He also began feeling like his strength was inhibited by his loyalty to his crewmates, and so after another year challenged Roger to a final battle. Roger won once again, and Bullet left the crew.

One year later, Bullet fought Crocodile and their battle ended in a draw.

WB'ye dalan bir adamı eleştiren kişi "Kaido" adını duyunca altına eden bir adamın fanı. Bak gerçekler bunlar ama hikâyeyi sen yaz yine de... :hhh:

Benim cevabım senin için önemli mi? Normalde söylenen şeyde bile bir şey arıyorsun...

Buggy equated his strength at the time with Silvers Rayleigh's, and speculated that Bullet had surpassed Rayleigh due to continuing to train while Roger's first mate retired. He also began feeling like his strength was inhibited by his loyalty to his crewmates, and so after another year challenged Roger to a final battle. Roger won once again, and Bullet left the crew.

One year later, Bullet fought Crocodile and their battle ended in a draw.

WB'ye dalan bir adamı eleştiren kişi "Kaido" adını duyunca altına eden bir adamın fanı. Bak gerçekler bunlar ama hikâyeyi sen yaz yine de... :hhh:
Güya prime Ray'den daha güçlü olan gtten uydurma karakter Croco ile denk dövüşmüş yenişememiş he mi? Şunu yazan fantezici kulötçuyu bir kaşık suda boğsam doyamam lan

Güya prime Ray'den daha güçlü olan gtten uydurma karakter Croco ile denk dövüşmüş yenişememiş he mi? Şunu yazan fantezici kulötçuyu bir kaşık suda boğsam doyamam lan
Crocodile konusunda eskiden buyana düşüncen aynı ama sürekli yanılıyorsun adamın her konusunda. Geçmişte neler diyordun sende ne noktaya geldin. Bir de böyle düşün... :D

İleride işlenince çok daha iyi olacaksın merak etme. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık