Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Yav valla kıskanıyorsun sen bizi Selimin dediği doğru senin derdin Doffy kadimleri. :D
Hahahha neyini kıskanacam len, kıskanacak neyiniz var. Ben Dof'u sevmiyorum pek, siz bir nevi onun yancısısınız, burada onu temsil ediyonuz. Ne kadar sizinle uğraşırsam Dof ile uğraşmış gibi hissediyorum :S
Güzel oluyor yani. Mesela Selime Croco>Doffy yazdırmak var işin ucunda hem de 1 ay adam bunu söyleyecek falan. Dof fanlarının o ara gözleri yaşlı :D

Ayaksız sandalyeden salıncak yapıp sallanırız kardeş, Dof fanlarını hafife alma :a:
Atma ziyaaaaaa. :artiz:

Kendinden bu kadar eminsen sağlam bir iddian olmalı :)
İddaa'yı söyledi sonra vazgeçti, bayağı emin kendinden :S
Hayır yazacağım sonra yılbaşından dolayı biraz ara vermiştim daha sonra.
Tamam bekliyorum aslında yazdığın iddaa güzeldi. Selim bile Croco>Dof yazmayı kabul etti, adam buna hazır sen daha kendini hazırlamamışsın. :D

Hahahha neyini kıskanacam len, kıskanacak neyiniz var. Ben Dof'u sevmiyorum pek, siz bir nevi onun yancısısınız, burada onu temsil ediyonuz. Ne kadar sizinle uğraşırsam Dof ile uğraşmış gibi hissediyorum :S
Güzel oluyor yani. Mesela Selime Croco>Doffy yazdırmak var işin ucunda hem de 1 ay adam bunu söyleyecek falan. Dof fanlarının o ara gözleri yaşlı :D
Sırf bunun için 4 5 sene beklemeye değer mi?? Gagahaha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık