Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Kesinlikle hakisi vardır.Her iddiaya girerim.Crocodile güçlü bir karakter.Oda boşu boşuna bu kadar gözümüze sokmaz bir karakteri diye düşünüyorum.Crocodile'ın bu serideki yeri büyük.

Arabasta'da bile hakisi vardır. Ama aşırı çöp bir seviyededir.

Hakisi yok ise üç gün Orochi avatarı kullanırım.

Benim parantezde Croco'yu işin içne sokmuyon ama Dofu övdürüyorsun daha ne? :S
Neyse bir şey belirle de öyle yaz tekrardan o zaman :)
Parantez içlerini ayarlayınca yazacağım.

Ne alaka çakallık la B.haki kullanamaz diyorsun ama en nadir haki tipi olan H.haki kullanacağını mı düşünüyorsun? Sen bazı Crocodile fanlarından daha fansın gibi geliyor bana. :D
Kral hakisi çıkacağını mı düşünüyorsun açık ve net cevap alalım.

Parantez içlerini ayarlayınca yazacağım.

Kral hakisi çıkacağını mı düşünüyorsun açık ve net cevap alalım.
Tamam bekliyorum ayarla at beğenmediğim yer olursa ben söylerim. :D

Çıkıp çıkmaması değil olay, o başta K.haki çıkar dedi sadece, bende diğer haki tipleri dedim. Çıkma ihtimali 0 değil.
Milyon da bir çıkıyor denilen haki tipi bu sonuçta. Geçmişte Luffy gibi denizlerde hızlıca yükseldi denilen bir adamda da çıkabilir. Neyse sen çıkamaz bu ihtimal 0 diyebiliyor musun onu de?

Tamam bekliyorum ayarla at beğenmediğim yer olursa ben söylerim. :D

Çıkıp çıkmaması değil olay, o başta K.haki çıkar dedi sadece, bende diğer haki tipleri dedim. Çıkma ihtimali 0 değil.
Milyon da bir çıkıyor denilen haki tipi bu sonuçta. Geçmişte Luffy gibi denizlerde hızlıca yükseldi denilen bir adamda da çıkabilir. Neyse sen çıkamaz bu ihtimal 0 diyebiliyor musun onu de?
Kral hakisi olan adam alabastada 100 milyonluk adamdan bir araba dayak yedi diyorsun yani.0 değil ama en fazla 0.5 olur ihtimali o kadar az. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık