Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
O ödül olayı işin esprisiydi zaten, benim anlatmak istediğim çok farklı. Croco tekrar ciddi bir savaşında içinde gösterilmez o yüzden hakisinin olup olmadığını hiç bir zaman bilemeyiz diyorum. Mangaka ileride crocoyu ciddi bir savaşda hakisiz çizemez o yüzden crocoyu hiç bir zaman bu durumun içine sokmayacağını düşünüyorum. Hakisi yoktur demiyorum ama bu bize gösterilmeyeceği için dolaylı yoldan hakisizdir diyorum :D
Maalesef doğru söylüyorsun, bu adamın konusunun işleneceğini sanmıyorum, Luffy'nin her ödül artışında elinde gazeteyle görürüz sadece.
Crocodile harcansın diye çizilmiş bir karakter, ve muhtemelen altı doldurulmayacak çok fazla karakter var.
Daha Shanks bile gözükmedi, İM kimdir bilmiyoruz, ana konuya giremiyorum bile.
Bu adam neden günah keçisi yapıldı anlamadım.
Görsek bile Smoker gibi ezileceğini düşünüyorum, eğer bu adamın hakkını vermeyeceklerse hiç gözükmemesini yeğlerim.

Bellamy olayına girersek konu nerelere çekilir :D o topa girmeden şöyle demek istiyorum. Bellamynin bağı bizim tayfa ile daha fazla, crocodan daha fazla göreceğimiz net. Crocoda haki çıkmaz demiyorum, mantıken çıkmaması lazım arkasını toparlayamaz mangaka diyorum. Yoksa croco gibi çok güçlü gösterilen bir karakterin hakisi olmadığını göstermek saçma olur.
Yerinde saydı yıllarca. Alabasta'da Smoker'ın dediği gibi bu denizde ileriye gitmen gerek. Gücü bulunduğu yer için fazlaydı. Kendini geliştirebileceği bir durumun içinde bulunmadı. Rayleigh'nin haki hakkında yaptığı açıklama önemli. Haki en iyi şekilde mücadelede ortaya çıkıyor. Bu yüzden NW'de kalbur üstü rakipler karşısında haki açmıştır diyorum ben.

Bende 2 yıl öncesinde ve Alabasta için hakisi yok diyorum zaten, sonradan haki verebilir. Asıl soru hep var mıydı?
Yoktu. Üstteki açıklama benim kafama yatıyor.

Yerinde saydı yıllarca. Alabasta'da Smoker'ın dediği gibi bu denizde ileriye gitmen gerek. Gücü bulunduğu yer için fazlaydı. Kendini geliştirebileceği bir durumun içinde bulunmadı. Rayleigh'nin haki hakkında yaptığı açıklama önemli. Haki en iyi şekilde mücadelede ortaya çıkıyor. Bu yüzden NW'de kalbur üstü rakipler karşısında haki açmıştır diyorum ben.
Gençliğinde WB gibi bir canavalar kapıştığı söyleniyor peki bu yetmez mi haki açmaya :D

Mfde bu kadar iş yapan birisinde haki olmama ihtimali? Seride son zamanlarda herkesde haki var crocoda neden olmasın onu düşün çünkü neden olsun sorusuna onlarca yanıt bulunabilir.
Fazla crocoya yüklenmeyim diye yazmıyorum, zaten güçlü bir karakter diğer arkadaşlara da açıkladığım gibi düşündüğüm için hakisiz diyorum yoksa hakisinin olmaması saçma tabiki de.

@Joey Wheeler

Aynen söylediklerinin altına imzamı atarım.

Son düzenleme:
Tek yiyerek haki mi açılır? :oleyo2:
Sen bizim oğlanın tek yedikten sonra yerinde saydığını düşünüyor musun ? :D Kesin öncekinden daha güçlü bir haldedir. Bizim oğlanın yeni modası oldu ezim ezim ezilirken sürekli yeni bir power upla geliyor. Pekala bunu crocoda yapabilir :ehe: Rayleighin söylediği sözler luffyi bağlar dersen orası ayrı tabi :D

Sen bizim oğlanın tek yedikten sonra yerinde saydığını düşünüyor musun ? :D Kesin öncekinden daha güçlü bir haldedir. Bizim oğlanın yeni modası oldu ezim ezim ezilirken sürekli yeni bir power upla geliyor. Pekala bunu crocoda yapabilir :ehe: Rayleighin söylediği sözler luffyi bağlar dersen orası ayrı tabi :D
Tek yerken power up mı alınırmış? :ehe: Önemli olan sınırlarını zorlamak. Bence her karakter yapabilir potansiyeli çerçevesinde.

Ana iddia konusu muymuş bu? Oy attım ya. :D

İlk sayfayı okumama huyumu bir atlatamadım. Neyse. Oy boşa gitmesin bari ben de iddiaya gireyim.

Neden öyle düşündüm bilmiyorum ama kullanamıyordur bence. Eğer kaybedersem 1 hafta boyunca en nefret ettiğim karakter olan Nami'yi avatar yapacağım.

Uyanıştan tut, hakisine (fatihinki yoktur) her şey vardır Crococumda bana kalsa. Vivre Card'in da suyunu kurutur. Nickim dışında her şeyin iddiasına girerim. Var mı bir bubayigit?

Yoktur veya vardır deyip iddaasını koymayan arkadaşlar lütfen iddaalarını yazsınlar.
Bazı arkadaşlar kendini banlatma üzerine bile iddaa'ya giriyorlar. İddaa'ya gerek yok deyip kaçmayın, hiç olmazsa küçük bir iddaa ortaya koyun ki sizin de düşüncelerinizin değerini görelim. :D

@Millennium Wizard
İddaa olayını daha tam yapamadık?
Şu şekil kabulse yazacağım, yoksa değiştirdiğin şeklini söyle. :D

Haki varsa eğer

2 hafta Croco avatarı
( Crocodile büyük adamdır Doflamingo'dan güçlüdür. ) Parantez içinde.
Ve 15 gün Crocodile fanlığı yapacağım.

Haki yoksa eğer

2 hafta Doflamingo avatarı
( Doflamingo kral adamdır amiral seviyesidir. ) Parantez içinde.
15 gün Doflamingo fanlığı yapacaksın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık