Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Yahu burdan bile kartların ne kadar problem olduğu ortaya çıkıyor. Bahsedilen SBS, 8-9 yıl önce çıkmış. Bu kartlar ise yeni. Adamları lütfedip o bilgiyi bile tam yazamamışlar. Sonra ortamlarda Oda onaylı derler.
Ben hala problem veya yazılması gereken bir bilgi göremiyorum. Meyvesi sınırsız değil. Kendi üzerinde iyileştirme yeteneği ise muazzam.

Sen para verip kart alacaksın yalan yazmasını kabul eder misin? O zaman bekleyip yazsınlar, bilinmeyen yere ?? koyuyorlar zaten bunlara saygı duyuyoruz mangada cevabı ortaya çıkar diye bekliyoruz ama haki kısmına k. haki ve b. haki ya da bunlardan herhangi bir tanesini yazmak çok zor olmasa gerek. Croco'da haki çıksa ay ne büyük sürpriz demez kimse aksine çıkmazsa şaşırırlar. Sattıkları kartlar yalan yazacaksa satmasınlar, fanlar yapıp satmıyor ki, Oda onaylı yapıyorlar ve bu sayede büyük ilgi çekiyorlar. Croco kartı 10 yıl önce çıksa yine anlarım ama 2 yıl herkeste haki varken bir zahmet dikkat etsinler. Mihawk için k. haki ve b.haki belirtiyor. Bonney için ekstra Kuma bilgisi veriliyor. Bunu Oda söylemeden adamlar kafadan yazamaz. Crocus için bu adam haki yazmış. Crocus ne alaka dersin ama yazmış.
Yalan değil ki. Gördüğümüz zamanlarda hakisi yokmuş işte. Nesi garip geliyor bu lafın? Crocus'u bize gösterdiğinde adam kullanabiliyormuş demek ki. Çelişen bir şey yok ortada.

Sonunda biri benim anlatmak istediğimi yansıtmış buraya ... Kardeş sabahtan beri aynı şeyi söylüyorum yıldım valla. :oleyo2:
Ben Kıroko = Foxy mi dedim orada? Bari düzgün oku eşitlikten bahsetmiyorum, misyonunu tamamlamış karakterlerin .. Seride haki çıkması ya da çıkmaması durumunda ne etkisi olabiliri yazıyorum ama sen gidip oradan Foxy = Kıroko çıkarıyorsun .s
Şu söylediğine baktım şimdi demek istediğimi farklı dilde anlatmışsın sende :D ama anlatamazsın bunu malesef croco severlere.

Ben hala problem veya yazılması gereken bir bilgi göremiyorum. Meyvesi sınırsız değil. Kendi üzerinde iyileştirme yeteneği ise muazzam.

Yalan değil ki. Gördüğümüz zamanlarda hakisi yokmuş işte. Nesi garip geliyor bu lafın? Crocus'u bize gösterdiğinde adam kullanabiliyormuş demek ki. Çelişen bir şey yok ortada.
Nasıl çelişmiyor anlamadım? Crocus kullanabiliyormuş ve göstermedi yazıldı diyorsak, Croco da kullanıyorsa göstermediyse yazılması lazımdı. Croco yazılmadı ama? Düz mantık bakarsak Crocodile için haki yok. Crocus'un hakisi var mı yok mu diye kimsenin düşünüp merak ettiğini bile sanmıyorum ama açıklamışlar.

O zaman biz Croco severlere karşı nasıl bir iddaa sunacaksın? Bu kadar eminsen ciddi bir iddaa ortaya koyabilirsin umarım.
Crocodile karşımıza bir daha çıksa da öyle önemli bir misyonu olmayacağından 2-3 vuruşunu görürüz o da sadece meyve tabanlı olur. Adamın seri de bir misyonu kalmadı ve yaş gelmiş 46'ya bu adam gençlik yıllarında haki kullanamayıp 46 sından sonra kullanabildeği söylenirse sıvamanın dibi olur. O zaman herkes luffy croco'yu nasıl yendi der ki çok haklı bir soru olur ve mangaka bu tür mantık hatalarına yer vermemek için crocoyu hiç bir zaman hakili bir savaşın içerisine çekmez. Aynı şekilde croco'yu ciddi bir savaşa sokup hakisi olmaması gibi bir saçmalıkta yapmaz çünkü yeni dünyadaki 100 m üstü herhangi bir korsan bile kullanıyor hakiyi. Sahi croco'nun ödülü kaçtı :artiz: . Bir fb gösterip wb ile olan münasebetinde haki kullandığı ortaya çıkarsa bak sen o zaman cümbüşe ! ileride bir kova helke su ile luffy tarafından dövülecek adamada bakın der herkes. O yüzden fb de beklemeyin :D Eğer tüm bunlara rağmen croco da haki çıkarsa üyeliği sınırsız kapatırım, zaten o zamana one piece bitmiş bile olabilir :D
Bir önceki sayfada belirtmiştim, kendimi sınırsız banlatma şerefini croco reise veriyorum.

Nasıl çelişmiyor anlamadım? Crocus kullanabiliyormuş ve göstermedi yazıldı diyorsak, Croco da kullanıyorsa göstermediyse yazılması lazımdı. Croco yazılmadı ama? Düz mantık bakarsak Crocodile için haki yok. Crocus'un hakisi var mı yok mu diye kimsenin düşünüp merak ettiğini bile sanmıyorum ama açıklamışlar.
Croco'yu gördüğümüzde kullanmıyordu diyorum ben zaten. Alabasta ve MF'de haki yoktu. İki yılın ardından bence hakili gelecektir ancak Oda mangada çizeceği şeyi neden karta yazıp spoiler versin. Yalan yanlış bir bilgi de vermiyor, Croco'yu gösterdiği hiçbir sahnede hakisi yoktu adamın.

Benim anladığım Vivre kart kuralı şu. Karakterler seride görüğümüz yerde ve zamanda değerlendiriliyor. Yani iki yıldır görmediğimiz karakterler hakkında bilgi verirken, bunu şu ana göre yapmıyor. Bir bilgiye hiç değinmeyerek gizleyebiliyor, ancak kesinlik katacaksa açıkça belirtiyor. Varsa var, yoksa yok.

Crocodile da haki gördüğümüz zaman hesabına elveda demek istiyorsun yani. Neyse kişilerin iddaalarına bir şey diyemem, bu yüzden ekliyorum.
Zaten öyle bir durum olduğunda benim için one pieceyi takip etmenin de bir anlamı kalmamış oluyor. O yüzden o kadar da önemi kalmıyor hesabın. Ama merak ettiğim siz nasıl bu kadar eminsiniz haki çıkacağından, zira crocoyu 2y sonra neredeyse hiç görmedik yanlış hatırlamıyorsam sadece bir kapak sayfasında gözüktü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık