Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
H Haki çıksın banlatırız kendimizi de sen biz gidince mutlu mu olacaksın?
Yoo ben öyle bir şey mi dedim olum. :D

Hayır bu kadar emin konuşursanız bir kaç gün de olsa banlatmakta fayda var. Gelince falan dalga geçeriz kötü mü? :/
Sen var ya tam timsahsın şu forumda bizden başka kim var lan yanında .... Tamam tartışıyoruz ama kim var hadi söyle .... Kırıldım :of:
Aha Selim de aynı şeyi demiş. :D

Lan ben banlanma olayını o yüzden mi dedim :S
Kötü adam ilan edildim iyi mi? :(

Yoo ben öyle bir şey mi dedim olum. :D

Hayır bu kadar emin konuşursanız bir kaç gün de olsa banlatmakta fayda var. Gelince falan dalga geçeriz kötü mü? :/

Aha Selim de aynı şeyi demiş. :D

Lan ben banlanma olayını o yüzden mi dedim :S
Kötü adam ilan edildim iyi mi? :(
Ne kadar güzel analiz ediyorum, uğraşacak mı ??? Daha göstermediği tonla adam varken finale doğru çıkar Kıroko ya da Kaiodu indikten sonra gazete okur gene kahvede...

Hemen banlatma çabalarıdır felan ayıp timsah seni .. :D

Ne kadar güzel analiz ediyorum, uğraşacak mı ??? Daha göstermediği tonla adam varken finale doğru çıkar Kıroko ya da Kaiodu indikten sonra gazete okur gene kahvede...

Hemen banlatma çabalarıdır felan ayıp timsah seni .. :D
Ya az mantık. Kullanmayacağı adamı niye NW ye girerken çizsin? Bir olay olduğunda bile adamın haberdar olduğunu gösteriyor bize. Bir şeyler yapmak için bir şeyleri bekliyor. O da bir yerde sahne alır bir olay girer merak etme. Oda adamı NW'ye sokarken ''Eğlenceli bulduğum NW gidiyorum'' diyerek sokturuyor. Yani ciddi ciddi sen sadece gazte okurken söyleyecek diyorsun ve bu güzel analiz mi oluyor? :D

Ulan iyi ki bir şey dedik bi dövmediğiniz kaldı :D
Görende diyecek ki kendinizi sınırsız banlatın dedim. :(

Ya az mantık. Kullanmayacağı adamı niye NW ye girerken çizsin? Bir olay olduğunda bile adamın haberdar olduğunu gösteriyor bize. Bir şeyler yapmak için bir şeyleri bekliyor. O da bir yerde sahne alır bir olay girer merak etme. Oda adamı NW'ye sokarken ''Eğlenceli bulduğum NW gidiyorum'' diyerek sokturuyor. Yani ciddi ciddi sen sadece gazte okurken söyleyecek diyorsun ve bu güzel analiz mi oluyor? :D

Ulan iyi ki bir şey dedik bi dövmediğiniz kaldı :D
Görende diyecek ki kendinizi sınırsız banlatın dedim. :(
Yahu ben çok çokkkk sonra çizer diyorum adam Moriayı bile kaç yıl sonra çizdi.

Moria'yı çizdi de ne oldu, yine gitti, tek yedi. Croco da öyle olmasın. :D
Moria nerde tek yedi la? Adamın karşısına 2 tane komutan göndermiş BB, adamı gafil avlamalarına rağmen tek atamadılar. Sonucu belli değil o dövüşün.
Hem de MF de zayıf göründü Moria, bunu Dof da belirtti zaten. Bu yüzden MF de ki Croc ve Moria'yı biraz karşılaştır bakalım. :)

Moria nerde tek yedi la? Adamın karşısına 2 tane komutan göndermiş BB, adamı gafil avlamalarına rağmen tek atamadılar. Sonucu belli değil o dövüşün.
Hem de MF de zayıf göründü Moria, bunu Dof da belirtti zaten. Bu yüzden MF de ki Croc ve Moria'yı biraz karşılaştır bakalım. :)
İşine gelince Dof'un sözünü ne güzel referans alıyorsun. Gözümden kaçmadı. Göstersinler Moria'yı anlarız ne olduğunu ama ilk başta ezildi hemde karşı taraf kendine oldukça güveniyor. Sen moria onlarla baş eder mi diyorsun? Ben hiç sanmıyorum.

Senin Hatrın için o ufak banı vakti gelince yeriz merak etme.

İşine gelince Dof'un sözünü ne güzel referans alıyorsun. Gözümden kaçmadı. Göstersinler Moria'yı anlarız ne olduğunu ama ilk başta ezildi hemde karşı taraf kendine oldukça güveniyor. Sen moria onlarla baş eder mi diyorsun? Ben hiç sanmıyorum.

Senin Hatrın için o ufak banı vakti gelince yeriz merak etme.
Ben her karakterin sözlerini kullanırım tartışmada Dof'u niye kullanmayayım?
Baş edemeyeceği düşünülse sadece Shiryu'yu gönderirlerdi değil mi?
Nasıl Mom Luffy'e Cracker'ı falan gönderiyordu. Bu da o tarz bir şey işte, sonuçta adamın karşısına 2 tane güçlü komutan geldi.

O ban işin şakası olum. :D
Burada eğleniyorken nereye gidiyonuz? Fakat H.haki çıkarsa sen zaten kendini 3-5 gün banlatırsın utancından :S

Ben her karakterin sözlerini kullanırım tartışmada Dof'u niye kullanmayayım?
Baş edemeyeceği düşünülse sadece Shiryu'yu gönderirlerdi değil mi?
Nasıl Mom Luffy'e Cracker'ı falan gönderiyordu. Bu da o tarz bir şey işte, sonuçta adamın karşısına 2 tane güçlü komutan geldi.

O ban işin şakası olum. :D
Burada eğleniyorken nereye gidiyonuz? Fakat H.haki çıkarsa sen zaten kendini 3-5 gün banlatırsın utancından :S
H Haki çıkarsa, Croco>Dofy yazarım. Sen iste yeter ki. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık