Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Hayır Mihawk için söylediklerin mantıklı zaten. Aynı mantıklı çıkarımı Croco için de yapınca 81'den sonra en azından 300-500 civarı bir ödül almasını beklerim. Sen beklemiyorsan yapacak bir şey yok. Yollarımız burada ayrılıyor.
Öyle bir şey dese biliyor ki iddiayı kaybetmiş olacak o yüzedn söyleyemiyor işte. @Alpamis böyle kıvranmaz cidden.

İlk başa Timsah'ı koyuyorum.

@Wuma Sama bir konuda daha haklı çıktı.

Crocodile için sayılan sebepler 81 milyondan 1.9 milyara çıkması için bence yeterli değil. Arada ödül artışı yaşamış olması muhtemel.

Hayır Mihawk için söylediklerin mantıklı zaten. Aynı mantıklı çıkarımı Croco için de yapınca 81'den sonra en azından 300-500 civarı bir ödül almasını beklerim. Sen beklemiyorsan yapacak bir şey yok. Yollarımız burada ayrılıyor.
Almıştır ama bilmiyoruz ki bunu bile ne kadar? Yaptığımız şey yorum. Ödülü sadece güce göre verse zaten Jinbe o zaman da 438 değil 1 Milyar olurdu mesela. Bu adam power up mi aldı? Güçlendi mi? Hayır ayni devam ediyor. Yani Jinbe'nin aldığı artış ortada hadi ondan daha fazla olsun dediğin gibi. Yani artış oranına göre değerlendiriyoruz. Ne olursa olsun bu adam MF savaşında 81 M idi. Şuan ki aldığı ödül artış olayı en yüksek seviyede diyeceğimiz kişidir. Bir de Croc'un yaptığı olayı Buggy'e yıkıp onun ödülünü yüksek göstermeleri olayı da varken bir de...

Öyle bir şey dese biliyor ki iddiayı kaybetmiş olacak o yüzedn söyleyemiyor işte. @Alpamis böyle kıvranmaz cidden.

İlk başa Timsah'ı koyuyorum.

@Wuma Sama bir konuda daha haklı çıktı.
Yanılmayacağıdan çok emindi o yüzden bazı şeyleri kabullenmekte zorlanıyor bence. Mihawk ile senelerce dalga geçtikten sonra yanılmışım demeye gönlü el vermiyordur.

Aynısı Crocodile ile dalga geçenler içinde geçerli bu arada. İki tarafta haklılığından ödün vermek istemiyor.

Crocodile için sayılan sebepler 81 milyondan 1.9 milyara çıkması için bence yeterli değil. Arada ödül artışı yaşamış olması muhtemel.
Sbs'de Enel inse 500 milyon olur ödülü diyor. Luffy Croc'u zımbaladı 70 milyon arttı dedim. Cevaben onla onun arasında kaç sene var dedi. Sonra buldum aralarında 4 sene var. (2002-2006) 4 senede ne değişti dedim.
Hiiiiiç cevap veremedi aynen böyle oldu.

Öncesinde de tartıştık konu sürekli dönüyor dolaşıyor aynı yerde...

Ödül konusunda pek çok olay var. Güçlü ya da zayıf görme durumu değil bu olay. Yani ödül=güç değil. Fakat hala konum değil de ödül olarak bakılıyor pek çok noktaya.

Yani Usopp Robin'in ödüller bile ortadayken "Ödüller yüksek gelmedi" demek ne bileyim...
Bak sıkıntı senin herkes yüksek geldi demen. Yüksek gelenler diye lanse ettiklerinin açıklaması var. Robin, Jinbe, Usopp gibi. Luffy Yonkou oldu, sence kaç olmalıydı ki bu ödülleri fazla buluyorsun? Ödül konusunda bir çok etken var, bunu hepimiz biliyoruz. Bu tüm tayfalar için geçerli. Mihawk 4 milyar olsa da kabul etmeyecektin büyük ihtimalle. Senin Mihawk'ı yonkou kalibresinde kabul etmen için gereken şartlar neler? Ödüller yüksek çıktı, saymam bunu diyorsun. Ortaya başka bir düşünce koyduğun yok. 3 milyar üstünde kabul edeceğini söyleyen sensin, buna kılıf bulup cayan da sensin. Usopp'a, Robin'e bakıp 3.6 milyarlık ödülü görmezden geliyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık