Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Olum 30 yazıp boş yapan sen olmadıysan bende olmam merak etme. ;)

Bak anlamamak istemediğin nokta da bu. Croc WB olayi Croc Shichi olduktan sonra oluyor + sonrasında denizlerde korsanları avlıyor. Bu bile ödül artışı yaşatmıyor. Aksine gazetelerden "Kahraman" diye haberleri yapılıyor. Yani sen bunlar ortadayken olayi farklı yere çekme çabası içine giriyorsun hala komik biçimde. :D

O yüzden hikâye anlatanlar ortada... ;)
Mangada öyle bir şey hatırlamıyorum.

Sen aklı mantığı falan her şeyi bir kenara bıraktın. 81 ile 3 yıl gezdi adam diyorsun, mangada hani ödülü arttıysa gösterin diyorsun sonra mangada ödülü gösterilmemiş adama ödül biçiyorsun. 3milyar üstüne yonkou derim deyip ama ben ödülleri az bekliyordum yapıyorsun.
Net bir şekilde diyebilirim ki iddiayı kaybettiğin gün gibi ortada olsa bile gelir etraf kap karanlık ne günü ? dersin xD

Bu mümkün değil.MF sonrası mutlaka ödül artışı olmuştur.Crocodile 2 tane ödül artışı almıştır.Mf sonrası ve 2 yıl içinde olmak üzere...
İşte gel de anlat.

Croco'nun WB ile muhabbetinin açıklanması lazım. Muhtemelen WB'ye varamadan komutanlardan birine kaybetmiş olabilir. Benim adayım 15. takım komutanı Fossa. :)

Croco balonunu Foss diye söndürmüş olabilir. :) Croco'nun WB'yi gördüğünü sanmıyorum ama gördüyse Ace gibi uykusunda tek yeme ihtimali çok yüksek. :)
İyi yakalamışsın bu dayı tam balon patlatır gibi duruyor zaten King gibi alevli kılıç skilli açmış adamın güçlü olduğu oradan belli Croco’nun Wb üstüne yürürken son gördüğü şey bu emminin bıyıklarıdır.:ehe::ehe:

Sen aklı mantığı falan her şeyi bir kenara bıraktın. 81 ile 3 yıl gezdi adam diyorsun, mangada hani ödülü arttıysa gösterin diyorsun sonra mangada ödülü gösterilmemiş adama ödül biçiyorsun. 3milyar üstüne yonkou derim deyip ama ben ödülleri az bekliyordum yapıyorsun.
Net bir şekilde diyebilirim ki iddiayı kaybettiğin gün gibi ortada olsa bile gelir etraf kap karanlık ne günü ? dersin xD

İşte gel de anlat.
SBS de diyor Oda git bak. Hatta Rosinante'nin okuduğu gazete de Law ile olan flashback'in de gösteriliyor gazetede Croc. Odanın bizzat açıklaması...

3 yıl demiyorum canım. Ama 81 M'den şuan ki artışı yaşadı diyorum. 3 yıl nereden çıktı? 2 yıl adam MF sonrasi giriyor Yeni Dünya'ya. 1 yıl mı oldu tayfanın NW'ye girişi?

Yani sen olayları sürekli farklı yere çekiyorsun. Şimdi de "Mangada böyle bir şey hatırlamıyorum" diyorsun. :S

İşte gel de anlat.
Crocodile MF sonrası 2 yıllık zaman diliminde ödül artışı yaşamadıysa kocaman bir eksi yazar.
Gerçi hamlesini bile Shichibukai sistemi kaldırılıp 2 tane imparator düştükten sonra yapıyor.Belki de gerçekten sadece gazete okuyordu ? :hhh:
@Reiper Croco gazete okumaktan başka bir şey yapmamış.

SBS de diyor Oda git bak. Hatta Rosinante'nin okuduğu gazete de Law ile olan flashback'in de gösteriliyor gazetede Croc. Odanın bizzat açıklaması...

3 yıl demiyorum canım. Ama 81 M'den şuan ki artışı yaşadı diyorum. 3 yıl nereden çıktı? 2 yıl adam MF sonrasi giriyor Yeni Dünya'ya. 1 yıl mı oldu tayfanın NW'ye girişi?

Yani sen olayları sürekli farklı yere çekiyorsun. Şimdi de "Mangada böyle bir şey hatırlamıyorum" diyorsun. :S
Beni ilgilendirmez sbs'de.
Mangadan gel.

üç yıl olmasın 2.5 yıl olsun seni mı kıracağız. Bu konuda baştan aşağı hatalısıın, yanıyorsun, kıvranıyorsun.

Croc'un gördüğümüz önce ki ödülü o neyini göstereyim? Yani 81 M deniyor. Mihawk'in önce ki ödülünü göster tartışalım bunun üzerinden.
2 yıl olmuş adam korsanlığa döneli. Ödülü aktifleştirilse 162 olur demişler zaman atlaması öncesi bile. Şimdi seri retcon yemişken daha da fazla olmuştur ilk aktifleştiğinde. Croco'nun arada ödül artışı almadığını ispat edemezsin. Hatta almadığını iddia etmek daha mantıksız olan. Önemli bir şey değil benim için ama çelişkini göstermek istedim sadece. Çünkü işine gelince mantık yürütüp işine gelmeyince mangada görmedik diyorsun hep. Sonuçsuz bırakıyorsun tartışmaları.

Beni ilgilendirmez sbs'de.
Mangadan gel.

üç yıl olmasın 2.5 yıl olsun seni mı kıracağız. Bu konuda baştan aşağı hatalısıın, yanıyorsun, kıvranıyorsun.
Hahahahah SBS inkarlari gelmeye başladı... :hhh:

Niye Canon değil mi SBS'ler size göre? :oops:

Aynen, aynen hatalıyım. SBS seni ilgilendirmesin ama ben hatalıyım hadi bakim. :hhh:

Yahu Jinbe şimdi mi bu seviyeye çıktı? Hayır. Zaten buranın adamıydı ama ödülü verilmedi ve bu da şaşırttıyor geçmiş için. Hala diyorsun "Bir şey anlatmıyorsun" anlatıyorum ama anlamıyorsun kusura bakma.

Jinbe'nin dondurulmuş ödülü 250 M idi. Shichiliği gitti MF savaşına katıldı WB'nin yanında, Luffy'i kurtarmaya çalıştı. Sonra Yeni Dünya da BM'ye ittifak olarak katıldı. Aldığı ödül 438 M idi. Yani bu denklemde geçmişte ki ödüllerin düşük çıkacağını düşünmemiz normal. Pek çok kişi de bu fikirdeydi.

Yani Jinbe komutan mi indirdi de 1 Milyar oldu? Hayır. Zaten bu seviyedeydi bu karakter ve herhangi bir power up da almadı.

Yani hala şunu deme bunu deme diyorsun. Usopp 500 M, Robin 900 M almış. Sadece sizin istediğiniz gibi mi düşünmemiz gerekiyor bir şeyi onaylanmamış için? Her şey ortada değil mi? Yani Shichiliği giden, MF savaşına katılan, WB'ye daha sonra BM'ye katılan Jinbe 250 M'den 438 M'ye cikabilmiş anca.
İki yıl aradan sonra her karakter gibi Jinbe de daha güçlü dönmüştür ama eskiden de komutan seviyesine yakındır. Şu an Yonkou komutanı konumuna geldiği için bu ödül bandına göre 1.1 milyar vermişler.

Anlamak istemediğin şu. Genel olarak ödüller yüksek diyorsun ama bunların bir mantığı var. Sıçrama da çok fazla değil 2-2.5 katı kadar. Sen Mihawk'a güçlü dememek için genel olarak ödüller yüksek geldi diyorsun. Hayır gelmedi. Açıklanması gereken sadece iki ödül var, biri Croc'un diğer Mihawk'ın. Sen Croc'un yaptığı sıçramayla Jinbe'ninkini mi kıyaslıyorsun?

Ayrıca Mihawk'ın eskiden 1 milyar gibi bir ödülü olması bize yarar. Demek ki yıllar öncesinde bile komutan seviyesiymiş. Bir anda saçma sapan bir sıçrama yapmamış, hak etmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık