Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Aramaki senin kafana göre milleti yıka yıka ilerleyebiliyor da neden ilerlemiyor?
Ben Aramaki için yenilmez demedim, Aramaki gibi gücü varsa gittiği yerleri çöl yaparak rakipleri yıksın diyorum hani yenilmez ya!
Yani burada durum tek kişilik bir olay değil. Birine karşı bir durum da değil Mihawk ile ortaklığı. Görüyoruz ki Denizcilerin başına ödül koymuşlar. Yani bir gruba karşı bir durum var.
Sanki karşısına amiral mi çıkacakta müttefik arıyor yıksın geçsin denizcileri. Hoş amiral çıksa bile çevresini çöl yapıp yenilmez olabiliyor zaten. Mihawk ne işe yarıyor namdan başka.

Hepsini yener kanka. Rahatla...
İstersen evet de istersen hayır. Karakter ağırlığına ve harcanma durumuna göre değişir. Pek çoğu Oda'nin harcanmayacağını karakter, yani sen bunları değerlendirmeden yorumların ben değerlendirip arada ki fark bu.

Croc'a o noktada kimse gelip buluşamaz kolay kolay. Zaten bu adamı gördüğümüzde "Kudretli" denmesinin olayını göreceksin.
Ben daha fazla uzatmıyorum.Takdir Korsanfanın...

@Sir Crocodile çok fazla insanla aynı anda tartıştığın için tartışmak istemiyorum sevmiyorum böyle aksiyonlara girmeyi de dostum argümanın sıkıntılı sağlam bir temeli yok. Karakterler yapıp, yapamayacakları milyon tane şeyi iddia edebilir. Özellikle Croco gibi atarlı giderli bir insan. OP, dövüşlerin karakterlerin yeteneklerine göre değil çaplarına göre işlendiği bir eser. Croco'nun çölde yenilmem lafı boş beleş bir iddia o yüzden. Hayır herkesi yenmesine de gerek yok zaten anasını satayım illa bu kadar über bir karakter olmak zorunda değil güçlü olarak kabul edilmesi için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık