Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

herkese gelmis hemen hemen ama şunu söylemek lazım fps oyunundan çok fps temali operasyon oyununa dönmüş biraz oyun sanki , kaos hakim. birde 300 falan aliyosaniz sistemi yorarak 100 civari fps akirsiniz

öyle de çok değişeceğini düşünmüyorum , ekran kartını falan baya köklüyor , grsfikler en yüksekte gerçi onla da alakası vardır ama , csgo da 200 alan anca 100 alır
Ya öyle de 3060 ekran kartı olan adam fps drop var diyor iş çok ekran kartıyla alakalı değil. Cs'nin hedef kitlesi belli çok fazla fps kaybı olmadan daha iyi grafikleri hedefleyecekler. 200 alan en azından 160-130 arası almalı.

Ya öyle de 3060 ekran kartı olan adam fps drop var diyor iş çok ekran kartıyla alakalı değil. Cs'nin hedef kitlesi belli çok fazla fps kaybı olmadan daha iyi grafikleri hedefleyecekler. 200 alan en azından 160-130 arası almalı.
illaki optimizasyon olur ama bu satten sonra ciddi bir performans farkı olurmu bilmem , bende de laptop var rtx 2060 , i7 10750h , ısınmasın diye genelde işlemciyi 3-3.5 ghz de tutuyorum normal cs de bu şekilde orta ayarlarda , fps limiti kaldırırsam 400 500 fps rahat alıyorum , bunda bu şekilde orta aylarda 180 200 , yüksekde de normal cs de 300+ alırken, bunda 100 civarı alıyorum. fps drop bazen yeniyor , illaki düzeltmeler olur. Ekran kartı ile ilgili bence şöyle diyim bu kullanıyor ya , grafiği düşürünce yük islemciye daha çok biner , grafiği yükseltince işlemci biraz rahatlar , ekran kartı yorulur , fazla watt çeker , şuan oyun ikisininde yoruyor gibi gözüküyor . Normal cs de herşeyi fulllense de bu kadar yormuyor sistemi , bilmiyorum artık bana çok etki etmedi , ama düşük sistemli kitle oynayamaz gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık