Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Birde Cs de tek sıkıntı Türkiye de hiç ilgi olmamasından kaynaklı çoğu turnuvanın Türkçe yayınlanmaması.Eskiden esl cs go tr vardı Karahan Vlad falan sunuyordu ama şu an onlarda Valoranta geçtiler haliyle doğal olarak.Valorant da her büyük turnuva sunuluyor + Türk ligi de var tabi.Cs de ise arada Tivibu spor da bir şeyler sunuyorlar o kadar.

Yeni fps başlayanlar için Valorant daha kolay olduğundan daha çok ilgi görüyor olabilir.Birde Rank eşleşmesi falan da daha iyi sanırım cs ye göre aynı şekilde hile de daha az.Ama dediğin gibi cs tercih ederim.Valorant da güzel oyun ama çok fazla bir yerlerden bir şey yağıyor yok kurttur yok gözdür bilmem ne.İzleme açısından da kötü oluyor öyle olunca.Cs izlemesi çok daha güzel o yüzden bana göre.
Çok uzun süreler oynamadım da yormuştu 30 dakikada yani millet nasıl dayanıyor anlamam :D

Valoranta herkes vurabiliyor geri kaçarken falan bile isabetli gidebiliyor mermi. Noscope dışında tüm sıkışlar daha isabetli rekabeti daha çok karakter skillerini iyi kullanmaya iteliyor. Cs direkt şuutır oyunu smoke bileceksin bunny hop yapacaksın yeni bir oyuncunun kas burst oynamıyorsa kas hafızasına sprayi kazıtacak kadar silahı elinde kullanması lazım. Movementını geliştirmesi için bunny, surfde falan vakit öldürmesi lazım. Aslında ikiside fps oyunu olsa da net ayrımları var ben csyi daha çok seviyorum düşük seviye adamın isabetli vuruş daha yüksek beceri istediği için beni vurması valoranta göre çok daha zor oluyor. Bir de skill ve vuruş hissiyatı hiç haz vermiyor. Bi deagle, usps'le hs atmanın verdiği haz veya Awp kullanmakla Operator kullanırken aldığın hissiyat çok farklı Valorant kötü oyun değil ama benlik değil. Mesela Fortnite oyununda daha yenilikçi ama ben Pubg'yi tercih ederim.
Fortnite yada valo gibi şeyler dediğim gibi çok renkli alengirli... Silahla rakip vuruyorum la fazlasına gerek yok al bombanı zırhını çek silahını sık. Yok ulti at buz döşe merdiven inşa et o ne öyle :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık