Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Claymore

En son konuştuktan sonra diziyi izlerken aklıma geldi.Claymore anime ve mangasının iyi olmasının sebeplerinden biri de seyircide game of thrones etkisi yaratmasıydı.Yani olaylar ilerliyor bir anda neye uğradığını anlamadan ölmez bu karakter seride derken şok edici bir
ölüm gerçekleşiyor.Tıpkı got ilk zamanlardaki gibi.Malum kişinin ölümü aşağı yukarı böyle gerçekleşmişti.

Yeni başladım 17.bölümdeyin anime tam bitirilmiyor galiba kalanı mangasından okuruz.Bir de animenin sonu manganın kaçıncı bölümüne denk geliyor.Bilen varsa yazabilir mi?

Yeni başladım 17.bölümdeyin anime tam bitirilmiyor galiba kalanı mangasından okuruz.Bir de animenin sonu manganın kaçıncı bölümüne denk geliyor.Bilen varsa yazabilir mi?
Arkadaş cevaplamış ama baştan okusan daha iyi olur bence çizimler çok iyi çünkü seinen tarzı.Gerçi ben baştan okurken aradan uzun zaman geçmişti ama sıkılmam diyorsan öneririm en baştan.

50'den başlaman lazım.
Edit: Animeyi 22'yi izleyip mangaya geçersen problem kalmıyor sanırım.
Arkadaş cevaplamış ama baştan okusan daha iyi olur bence çizimler çok iyi çünkü seinen tarzı.Gerçi ben baştan okurken aradan uzun zaman geçmişti ama sıkılmam diyorsan öneririm en baştan.
Çok teşekkürler.Mangasını okuyacağım animesini de bitiririm ama bayadır böyle güzel beni saran anime izlememiştim.Iyi geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık