Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Claymore

Mangada organizasyon, savaşçılar, yomalar, uyanmış olanlar, abisallar, claymore kılıçları... hepsi açıklanıyor. Açıklamalar tatmin edici genel olarak, beğenmeyeceğin en fazla bir iki nokta olur, öyle geçiştirmiyor hiçbir şeyi. Anime manganın özetinin özeti. Animedeki savaşın, yanında mahalle kavgası kaldığı savaşlar var mangada. Daha çok karakter var. Olaylar akıyor bir noktadan sonra. Teresa'yı kötü yemişsin, en sürpriz en beklenmedik olaydı o.

Manga 155 bölüm. 2014'te bitti. 5 tane de epey güzel olan özel bölüm var.
Güzel o zamansa, okuyacağım en yakın zamanda. Baştan başlarım. Claire'in bu powerupları da daha normal bir şekilde ilerliyor anladığım kadarıyla. Teresa'nın dönüşü karizma olacaktır, bölümü okuduğumda aynı etkiyi alırım.

Şu seri favorilerimden. Hazır hortlamışken nasıl bütün karakterlerin hakkını verdiğini, bütün her şeyi mantıklı ve akla yatar şekilde açıkladığını, her türden karakter olmasını bir kez daha yad edelim.

Şu videodaki ikinci yoruma epey güldüm kopardı okuyunca. :D Bir baksana @Riful

Harbi bunun niye Sisterhood gibi serisi gelmiyor eleman haklı valla.Sanırım manga bitti diye tıpkı bleach gibi.

Şu videodaki ikinci yoruma epey güldüm kopardı okuyunca. :D Bir baksana @Riful

Harbi bunun niye Sisterhood gibi serisi gelmiyor eleman haklı valla.Sanırım manga bitti diye tıpkı bleach gibi.
Bunu görmüştüm :D Animesini yeniden yapmaları gerek ama zor. Brotherhood gibi yapsalar tutar cidden ama işte Japon aklı başka çalışıyor. Pokemon 2000 küsur bölüm :oops: Claymore'den umudum az ama en azından Bleach'in devamını yapacaklar gibi duruyor. Kubo aktif son zamanlarda.

Bunu görmüştüm :D Animesini yeniden yapmaları gerek ama zor. Brotherhood gibi yapsalar tutar cidden ama işte Japon aklı başka çalışıyor. Pokemon 2000 küsur bölüm :oops: Claymore'den umudum az ama en azından Bleach'in devamını yapacaklar gibi duruyor. Kubo aktif son zamanlarda.
Claymore Sisterhood diyince 40 yorumda yardırmışlar Claymore Shippuden falan. :D

Şu anki animasyon kalitesiyle yapsalar sağlam iş çıkar ortaya sağlam görsellik çıkar.Ancak Berserk niye adamakıllı yapmıyorlarsa o yüzden yapmıyorlar herhalde.

Şu kapanış şarkısının verdiği atmosferi diğer serilerde pek bulamadım.Ostler ile atmosferi başkaydı serinin.

Claymore Sisterhood diyince 40 yorumda yardırmışlar Claymore Shippuden falan. :D

Şu anki animasyon kalitesiyle yapsalar sağlam iş çıkar ortaya sağlam görsellik çıkar.Ancak Berserk niye adamakıllı yapmıyorlarsa o yüzden yapmıyorlar herhalde.

Şu kapanış şarkısının verdiği atmosferi diğer serilerde pek bulamadım.Ostler ile atmosferi başkaydı serinin.
O zamanki grafikleri bile müthiş. Müzikleri aşmış, hikayesi güzel. Aslında tam animelik bir manga. Üstelik animesi popüler sayılır. Ama neden düşünmüyorlar anlamadım. Bu mangakanın Angel Densetsu diye çok tutmuş eski güzel bir mangası daha var. Onun da animesi yok. Belki mangaka ile ilgilidir ama öyle bir yoruma da denk gelmedim.

Yorumlarda İtaçi bile doğru yola gelmiş :D

O zamanki grafikleri bile müthiş. Müzikleri aşmış, hikayesi güzel. Aslında tam animelik bir manga. Üstelik animesi popüler sayılır. Ama neden düşünmüyorlar anlamadım. Bu mangakanın Angel Densetsu diye çok tutmuş eski güzel bir mangası daha var. Onun da animesi yok. Belki mangaka ile ilgilidir ama öyle bir yoruma da denk gelmedim.

Yorumlarda İtaçi bile doğru yola gelmiş :D

Mangaka çok iyi zaten çizimlere mangada en başta hayran kalmıştım alışana kadar.Ben Oda gibi mangakaların da artık kuşak farkı oluştukça kalitesizleştiğini düşünüyorum.Fma,Death note mangakası Jojo serisinin mangakası Oda da bu isimler arasında.Daha eski olanlar için konuşuyorum.Şimdikilerle aralarında ciddi kumaş farkı var.Al işte adamlardan en fazla F.Tail,Bknh gibi seriler çıkıyor.

F.Tail ne kadar eski unuttum gerçi ama örnek verdim işte.

Mangaka çok iyi zaten çizimlere mangada en başta hayran kalmıştım alışana kadar.Ben Oda gibi mangakaların da artık kuşak farkı oluştukça kalitesizleştiğini düşünüyorum.Fma,Death note mangakası Jojo serisinin mangakası Oda da bu isimler arasında.Daha eski olanlar için konuşuyorum.Şimdikilerle aralarında ciddi kumaş farkı var.Al işte adamlardan en fazla F.Tail,Bknh gibi seriler çıkıyor.

F.Tail ne kadar eski unuttum gerçi ama örnek verdim işte.
10 yıl öncenin çok tutmayan jump mangası Psyren şimdi olsa bir numara olurdu. Çok sağlamdı. Niye bunu örnek veriyorum, bunun da animesi yok. Hem de çok güzel animelik bir hikayesi vardı. O zamanlar çok büyük yarış varmış. Şimdi popüler ögelerden yapılan çorba mangalar tutuyor. Kalite mi düşüyor ya da bizim doymuşluk hissimiz mi :D Zaman değişti. Kişimoto geliyor bakalım ne olacak :eek:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık