Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Şuan malumunuz Gotham diye bir dizi serisi var. Batman'den öncesini anlatan. Bunun çizgi-romanı var mı? Varsa nerden ulaşabilirim? Ve de devamında Batman'in tüm çizgi roman serisini nerden okuyabilirim?
Batman year one isimli bir hikaye var. Çizgiromanı okumadım ama o çizgiromanla ilgili okuduğum bir incelemede Batman'in Batman olma sürecini anlattığı ama hikayede Batman'den çok Jim Gardon'a yer verildiğini ve Batman öncesi Gotham'ı anlamak için iyi bir eser olduğunu okumuştum. Yani tam olarak Gotham dizisinin çizgiromanı olmasada aynı kapıya çıkıyor biraz galiba

Gotham dizisinin direk olarak kaynak materyal olarak kullandığı bir çizgi roman serisi yok, ama StrawHat'in dediği gibi Frank Miller'ın tek sayılık Year One hikayesine bakabilirsin.

O zaman işin rahat :D, ücretsiz online okuma olarak bulamazsın ama KickAss ve ThePirateBay gibi torrent sitelerinden aradığın hemen hemen her çizgi romana ulaşabilirsin.

The Flash'ı izleyen var mı? Çizgi romanı konusunda bir bilgim yok, spoiler almaya çalıştım ama bir sürü Flash varmış pek bir şey anlayamadım. Sürekli değişiyor mu ne oluyor bilmiyorum ama, dizi (özellikle 15. ve 17. bölümler bence efsaneydi) hoşuma gidiyor. Çizgi roman üstatları ne düşünüyor merak ediyorum. Ve lütfen Zoom'lar Wally'ler anlatmayın. Benim için sadece Flash ve Reverse Flash var ><

Beyler bildiğiniz üzere Spider-man MCU'ya dahil olabildi. Ama bu mesele benim kafamı kurcalıyor son zamanlarda. Nasıl dahil olacak neresinden başlayacak rolü ne olacak şeklinde. Benim bu konuyla ilgili lan düşüncelerim şunlar: Bilindiği üzere Spider-man ilk olarak Captain America Civil War isimli filmde gözükecek. Bence origini bu filmde olacak ve muhtemelen Peter Parker Stark endüstrilerine gidip gelen bir genç olacak ve Peter'ı ısıran örümcek Starkın başının altından çıkacak. Arkasından Peter aniden kendisini savaşın ortasında bulacak ancak bu esnada Ben amcanın ölümüyle sonuçalanan ve Peter'ı örümcek adam yapan olay bu savaş çıkışlı bir şey olacak ve filmin sonunda Peter bildiğimiz Spider-man'e dönüşecek. Gerçi Hulkta yaptıkları gibi Cap filminde Spider-man'in nasıl ortaya çıktığından kısaca söz edebilirler ancak bu bence pek mantıklı değil. Çünkü Spider-man Super-man ve Bat-man ile birlikte en popüler süperkahramanlardan birisi ve felsefi açıdanda çok olmuş bir karekter özellikle Spider-man'i Spider-man yapan o şey olmadan bu karekterin anlanması ve işlenmesi sıkıntılı bir durum ve başka bir filmin içinde de olsa bir orjin şart.

Siz ne düşünüyorsunuz beyler???

Yeni Spider-man'in farklı bir hikayesi olduğunu zannediyorum. Miles'tada mı Ben amcasının ölümüyle bu psikolojiye giriyor spidey?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık