Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Androidden daha dogrusu kendi sitelerinden oyle bir ucret varsa alirim.
Başka kanallarda yoktu en son ama AppStore'daki fiyat devam ediyorsa Apple kullanıcısı bir tanıdığına hesap açtırıp her cihazda kullanabilirsin. Ben IPad'den abonelik alıyordum ve android telefonumda da kullanıyordum.
Sen yetkili birine benziyorsun. Phoenix ve Scarlet Witch karşılaşmasında kim alır?
Phoenix diyesim var buna.

Başka kanallarda yoktu en son ama AppStore'daki fiyat devam ediyorsa Apple kullanıcısı bir tanıdığına hesap açtırıp her cihazda kullanabilirsin. Ben IPad'den abonelik alıyordum ve android telefonumda da kullanıyordum.
Reis boşverdim read comics daha akıcı burda sadece şu özelliği sevdim panelden panele yakınlaştırıyor kendi kendine ve rehberler var bu kadar başka bir şey yok yeni çıkan çizgi romanlar yok 6 ay sonra geliyormuş herhalde readcomicsde daha fazla arşiv var bence moonkbight felan.

Hocam birde brian miachael bendis marvel verse ne oliyor onun kendi olusturdugu evren mi yoksa cizgi romanlarimi.

Bügün bir yazı okudum ve hak verdim adamlar bir tane seriyi 100 seriyle bagliyorlar sonra bizim gibiler ortada kaliyor.
Mangalar çizgi romanları donunda sallar. Çizgi roman dalgasının safi pazarlama stratejisi olmasından ve binbir türlü tekrar ve farklı kalemlerden çıkma fantezi hikayelerle sonsuza kadar devam edip okuyucuyu sömürme politikası gütmesinden tiksinirim.

Mangalar çizgi romanları donunda sallar. Çizgi roman dalgasının safi pazarlama stratejisi olmasından ve binbir türlü tekrar ve farklı kalemlerden çıkma fantezi hikayelerle sonsuza kadar devam edip okuyucuyu sömürme politikası gütmesinden tiksinirim.
Katılmıyorum. Çizgi romanlara safi pazarlama stratejisi demek abartı olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık