Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Cips Savaşları

En Sevdiğiniz Patates Cipsi ?

• Kullanılan toplam oy
    160
Büyük firmalar da yapıyor. Hatırlayamadığım yarışmalar oluyordu, yeni tadı sen belirle gibisinden. Saçma sapan cips çeşitleri çıkıyordu.

Pringlesin Türkiye'de olmayan kaç çeşidi var bilmiyorum ama Migroslarda diğer marketlerde olmayan baya bir çeşidi var. Bataklık gibi market. Bir gidiyorum bir saat dolanıyorum, bu neymiş bu neymiş diye...
Yakın zaman da yine acıktığım vakitlerde gece atıştırmalık videoları ararken bir arkadaşın yorumuna denk geldim. Kendisi dünya genelinde 100'den fazla çeşidinin olduğunu yazmış. Hatta tattığı iki ürünü hiç unutmamış. Beyaz çikolata ve nane, yabanmersini ve fındık. Ne kadar iyi olabilir ki diyoruz ama denemek de istemiyor değil insan.

Zamanında yanıtımızı vermişiz. Ona ek olarak Tarım kredi'nin kendi üretimi olan patates cipsi var. Karton kağıt içinde şiddetle öneririm.

Geçen paraya kıydım pringes aldım ama o eski tadı alamadım. Bir ara cips içinden baharat çıkıyordu, doritos olabilir ve yoğurtla karıştı yiyordum. Onu arıyorum ama bulamıyorum. Kendi yaptığım sos öyle olmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık