Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Cips Savaşları

En Sevdiğiniz Patates Cipsi ?

• Kullanılan toplam oy
    160
En iyi cips Lays'tir. Ardından Ruffles soğanlı ve Doritos peynirli gelir. Pringles'ın 3 farklı versiyonunu yedim hangileri olduğunu hatırlamıyorum ama üçünün de tadı varla yok arası bir şeydi. Lezzet olarak Lays'le kıyaslamak imkansızdı arada o derece fark vardı. Kutusunun içinden aşırı cips çıkması ve daha hafif bir cips olması dışında artısı yok. Tabi her çeşidini denedikten sonra karar vermek lazım belki orada bir yerde aklımı alacak kadar lezzetli bir versiyonu vardır. O güne kadar açık ara Lays favorim.

Peynirli Patos
Baharatlı ve Turca Doritos
Karışık Çerezza
Kendim alınca değil ama yeğenlerime alınca çöktüğüm fıstıklı çitos

Lays çok yağlı geliyor. Bazen ketçaplı rafıls da güzel gidiyor tabi.

Bi cipse 20 30 tl para vermek istemediğimden ve genel olarak abur cubur tüketmediğimden çok yemesem de hafifliğinden dolayı Pringles derim. Diğerleri çok baskın ve yağlı bir tada sahip. Normalde baskın baharat tadını sevsem de yağ insanı bıktırıp tadını kaçırıyor.
İkinci sıraya ise doritosun haşhaşlı cipsini koyarım. Yağ olarak baskın değil ve tadı mükemmel.

Cips çok yemiyorum. Ama patates cipsleri mısır cipslerinin bir adım önündedir bence. Bir de pringles haksız rekabet yaratıyor ankette sanki :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık