Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Öne geçmiş demedim. Enmanın savaşı bölmeseydi sonuç ne olurdu bilemiyoruz ama kingin, zoroya power up aldıracak kadar gücünün olmadığı ortada.
Çatıda ateş kesme tekniği öğrendi. Yine çatıda kral haki açtı. Alttaki savaşta kral haki ekleyerek ateş kesme ile yendi. Power up aldı mı almadı mı dersiniz bilmem de Oda King yenilsin diye iyi hikaye yazdı diyorum.

Onu diyorum ben de. Hem Kaido arkasında hem de zaten bu adam özgüven fışkırması yaşayan bir tip. Aman tadımız kaçmasın Ali Rıza bey kafasıyla hareket edip yüzünü saklama fikri pek mantıklı durmuyor. :/
Orada bir nüans var gibi.

Hükümet
Kutsallar
Denizciler

Aynı gözükse de üçü ayrı kurumlar.Şimdi kutsallara takmaz King Orochi gibi düşünebilir.Ama biri ihbar ederse hükümet seferberlik düzenleyebilir.Sonra denizcileri de yollar vs Ohara olayı gibi.

Hükümet niye ayrı diyorum devrimciler yüzünden.Özellikle belirttiler bizim düşmanımız hükümet değil kutsallar diye.

Yani

Hükümet
Aristokrasi elit kesim
Ordu - Denizciler ( O da belki yarısı )

550 Milyarlık Ace, 546 Milyarlık Who's who'yu meyve kapatıp döver. Siz sırf ödülle güç dengesi kurmaya devam edin
Millenium Opta kim yener diyorsa tam tersine basacaksın :D

King marconun ıkınması ile ancak bir kaç damla kan bıraktı. Marco böyle böyle kingi indiremez. Zoronun ilk kesişi ise kan olmayabilir. Armamentin yıldırımı olabilir. Çünkü sonraki sahnede hiç bir şey yok. Ve daha güçlü saldırılarda da çizik atamadı. Muhtemelen koka yıldırımları onlar. Animede belli olur ne olduğu.
Marco'nun ıkınması dediğin şey insan halindeki Marco'nun attığı diz mi :D Şurdan sonrasına yazmaya gerek yok kalmadı.Luffy sağ kol seviyesi demeye devam edebilirsin.d

Çatıda ateş kesme tekniği öğrendi. Yine çatıda kral haki açtı. Alttaki savaşta kral haki ekleyerek ateş kesme ile yendi. Power up aldı mı almadı mı dersiniz bilmem de Oda King yenilsin diye iyi hikaye yazdı diyorum.
Kaido için hazırlık yapıyor. Kingle alakalı değil.
İleri seviye demedim hiç.
Ultinin kafasından çıkan hakiden bahsettikten sonra, kral haki dediğin için ben öyle sanmıştım.

Ateş mochiyi eritiri manga panlleriyle tak tak çürüttük artık mühim değil.

ama Kuzan ve Sakazukinin olayı alakasız olmuş gerçek hayatta da Magma ve Buz temas ettiğinde bir taraf diğerine üstün gelmiyor. Ateş, Su gibi bir olay yok burada
Keşke nasıl çürüttüğünüzü bize de gösterseydiniz. Kata Akainu veya Ace ile vs attı da bizim mi haberimiz yok! :)

Hızlanması gerekiyor ki Katakuriye vurabilsin. King uçup gaga ile Katakuriye vuramayacağına göre mecburen ateşi kısması ve savunmadan açık vermesi lazım.

Snakemane bile ayak uydurdu Katakuri. Kingin bu adamla savaşması için her halükarda hızlı olması lazım.

Kaldı ki Zoro tekrar ediyorum Kinge karşı çok güçlü kaldı, şu an Queen gelse üstüne onu da alacak kadar var.

King bu yüzden dolu bir karakter olamadı.

Katakurinin Luffyi zemine gömdüğü saldırıyı King yese mortu çeker gayet
Kingin Luffy de olmayan alan saldırıları var. Zoronun kestigi magma ejderhadan yapsa Kata ne yapacak, mochisi eriyip gider. Sadece bu da değil Kingin wing attackı patlama yaratarak alanı kaplıyor. Kataya vurması için yaklaşmasına bile gerek yok.

Yahu Marco uçup tekme ile vurunca kan aldı bu adamdan. Katakuri niye zarar veremiyor ben onu anlamadım.

Katakuri gayet vurunca inletebilir Kingi ki saldırı gücü gelişmiş biri katakuri.
Marco sabaha kadar vursa hasar veremez Kinge. Adamın nerdeyse sonsuz yenilenmesi var. Kendini patlatıyor herif bir şey olmuyor. Sırtında ates yandığı sürece hasar almıyor King. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık