Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Adamlar demek doğruymuş harbi Lunarian'mıs diyorlar. King'in Lunarian olduğu dedikodusunu bile duymuş adamlar. Her şeyden haberi olan Dünya Hükümeti Cp ajanları mi bilmeyecek bu durumu?
Bu konuda haklısın bilirler.Drake olayını da biliyorlar Sword örgütünü.
Ancak şu açıdan olmaz.Hani 100 milyon şişirelim diyip Queen'in gerisine atmazlar bu adamı.Queen düşük ödül alsa ihtimali olurdu.Ödül yakın olduğu için ırkı falan katmamışlar işin içine.Biliyoruz çünkü her tayfa hiyerarşisinde olduğu gibi Queen'den biraz güçlü bu adam.

Bilseler niye ihbar edilmesin diye King, kendi adamlarını kesiyor ?
İhbar etmesinler diye kestiğini nerden çıkardın. Bu adam kendinin görülmesini istemediği için de kapanmış olabilir. Katakuri'nin ağzını kapaması ve görüldüğünde sinirlenmesi gibi. Hatta ben direk öyle anladım o sahnede.

Omurgasız Orochi bile benim arkamda Kaido var siz kim köpeksiniz diye hükümete çemkirirken King'in bu kadar temkinli olması biraz garip olmuş aslında.
Onun da arkasında Kaido var.
Ama bunu koz olarak kullanmasına ihtiyacı yok.Çünkü gerçekten arkasında.
Orochi canı sıkılınca kellesi alınan adam.Bak arkamda Kaido var lan diye söylüyorsa işte bu arkası aslında boş olduğu içindir. :D

Onun da arkasında Kaido var.
Ama bunu koz olarak kullanmasına ihtiyacı yok.Çünkü gerçekten arkasında.
Orochi canı sıkılınca kellesi alınan adam.Bak arkamda Kaido var lan diye söylüyorsa işte bu arkası aslında boş olduğu içindir. :D
Onu diyorum ben de. Hem Kaido arkasında hem de zaten bu adam özgüven fışkırması yaşayan bir tip. Aman tadımız kaçmasın Ali Rıza bey kafasıyla hareket edip yüzünü saklama fikri pek mantıklı durmuyor. :/

Yahu nerde öne geçiyor kral haki muhabbetine kadar ezildi durdu. Kral haki açtı yendi. Zoro dövüşleri zaten hep böyle oluyor bunda farklı olur diyorduk olmadı. Konsept hep aynı.
Öne geçmiş demedim. Enmanın savaşı bölmeseydi sonuç ne olurdu bilemiyoruz ama kingin, zoroya power up aldıracak kadar gücünün olmadığı ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık