Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Ya bu kadar tartışma boşa aslında.Bu sağ kollar her tayfada aynı.Ben Oda’yı tanıyorsam hiçbirini diğerine kolay kolay yedirmez Beckman özel bilmem ne demezse.Amiral tarifesi uygular.Bu gerçeği biliyorum fakat analizlere şuna buna girdiğimde de görüyorum ki bir kazanan olacaksa bu King olur şurada.Marco olsa bu kadar emin olmazdım Marco biraz ayarı verdi çünkü gördük.

Bu kadar insan nasıl Katakuri demiş hayret verici gerçekten. Dövüşlerin son panelinde Zoro'nun yaptığı saldırının, Luffy'nin dövüşte yaptığı tüm saldırılarından daha etkili olduğu açık ve net.

Bir tarafta 100 metre ateşi ile aynı anda kanadı kesilen, Kral Hakili saldırıyla yenilen King.

Bir yanda düz silahlanmalı yumruğa düşen Katakuri.Bari iki metre uzaklaşsaydın be abicim olduğun yere yığılmak ne ki şimdi ? Queen bile kaç km uçtu. Beni heyecanlandıran bir karşılaşma olduğu için üzerinde durmadım berabere dedim. Ama bu ne Katakuri sevgisidir.İnanılmaz.

Katakuri en abartılan karakterler içerisinde zirveye oynayacak bu gidişle.

Bu kadar insan nasıl Katakuri demiş hayret verici gerçekten. Sırf dövüşlerin son panelinde bile Zoro'nun yaptığı saldırının, Luffy'nin dövüşte yaptığı tüm saldırılarından daha etkili olduğu açık ve net.

Bir tarafta 100 metre ateşi ile aynı anda kanadı kesilen, Kral Hakili saldırıyla yenilen King.

Bir yanda düz silahlanmalı yumruğa düşen Katakuri.Bari iki metre uzaklaşsaydın be abicim olduğun yere yığılmak ne ki şimdi ? Queen bile kaç km uçtu. Beni heyecanlandıran bir karşılaşma olduğu için üzerinde durmadım berabere dedim. Ama bu ne Katakuri sevgisidir.İnanılmaz.

Buda gizli Zoro fanı :d

Bu kadar insan nasıl Katakuri demiş hayret verici gerçekten. Dövüşlerin son panelinde Zoro'nun yaptığı saldırının, Luffy'nin dövüşte yaptığı tüm saldırılarından daha etkili olduğu açık ve net.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık