Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Bazı arkadaşlar haki ve uyanış üzerinden değerlendirip yanılgıya düşüyor. Doflamingo'da h.hakisi vardı uyanış açmıştı ama Luffy karşısında Kata kadar etkin olamadı. Yani hakisi iyi diye King'den iyi olacak diye birşey yok.
Marco ile King'i kıyaslayalım misal. King magma sıcaklığında saldırılar yapabiliyor Marco'dan bu konuda üstün diyebiliriz. Marco'nun o yakıcılıkta saldırı gücü yok Akainu karşısında savunmada kalmak dışında öteye gidemedi.
Savunmalarına bakarsak ise ikisi de bu konuda denkler bana kalırsa kimin savunması iyi diye tartışmak biraz kişisel görüşe kalmış belki Marco'nun ölüp tekrar doğma gücü varsa bir adım öne geçebilir ama o da garanti var diyebileceğimiz bir yetenek değil.
Hız konusunda Marco bence daha önde. Hiç olmazsa hız kazanmak için dayanıklılığından feragat etmek zorunda değil. Genel olarak bakarsak saldırı gücü ile King önde gözükse de Hız konusunda Marco arayı kapatıyor.

Bazı arkadaşların algısının değişmesi açısından bunu yazdım Marco ile King benzer güçlere sahip iki sağ kol. Kata yetenek olarak bunlar kadar güçlü meyve veya ırksal özelliklere sahip değil. Bu açığı da haki ve uyanış gibi yetenekler ile kapatıyor ama bunlar onu Marco ve King'den üstün yapmaz. O zaman Doflamingo'da üstün diyebiliriz o mantıkla bakarsak.

Özetle King'in bu kötü algısını yıkmak için biraz da dövüşü Marco vs Kata gibi düşünüp ona göre yorumlamak bize fayda sağlayabilir.

Peki gözlem hakiyi ezdirdiğin o kral hakiye uzaktan yumurcak gibi bakmak zorunda kalan Medine fukarası King bu işin neresinde oluyor? :ehe: Gerçi tepesinde Charmander mumu vardı değil mi unuttum ben onu ya pardon xd
Lütfünün kral haki ile halini ve kral hakiden öncesini görmüş biri olarak aradaki farkı idrak edemediysen ben sana ne yapabilirim, squirtle :artiz:

Şimdi Zoro Kingi yendi ya, karşısına Queen çıksa üstüne onuda yenerdi. King öyle zorlayamadı Zoroyu.

Fandaşlar bırakın yemin ediyorum manyak olursunuz.

Kendimi 10 yıl önce zaman tüneline girip Lucci'nin neden akainu ile fiziksel olarak kıyaslanamyacağını anlattığım anlarda hissediyorum xD

Lütfüyü döven güçlüdür, lütfüyü ne kadar çok döversen o kadar güçlenirsin nokta.
Dimi zoronun yendiğide diğerlerinden güçlüdür gibi ne kadar da benzer laflar bunlar yine erkenden başlamışsınız pazar mesaisine patron dns çoktan gelmiş baksana dof>kata falan yazmış yukarda yanına dof fanlarını çekmeye çalışıyorda onlar zaten onun tarafında :hhh:

Dimi zoronun yendiğide diğerlerinden güçlüdür gibi ne kadar da benzer laflar bunlar yine erkenden başlamışsınız pazar mesaisine patron dns çoktan gelmiş baksana dof>kata falan yazmış yukarda yanına dof fanlarını çekmeye çalışıyorda onlar zaten onun tarafında :hhh:
@Raiden bana güle güle yaznca tutmak için yazdım bir müddet de tuttum ama sen farklı anlamlar vermişsin olaya tabi Sherlock tabi :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık