Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
King'i yenmek için anlık olarak yüksek hasar vermen gerekiyor, zaten asıl sıkıntı bu. King'in arkasındaki ateş sadece kısa bir süreliğine sönüp açık veriyor. Adamı indirmek için o kısa sürede yüksek hasar vermek gerekiyor. Yoksa King tekrar dokunulmaz moda geçiyor. Ben Oda'nın uzun uzun çizdiği dövüşte Katakuri'de öyle bir saldırı gücü potansiyeli göremedim.
Aramaki odunu King'in ateşini söndürdü.

King'i yenmek için anlık olarak yüksek hasar vermen gerekiyor, zaten asıl sıkıntı bu. King'in arkasındaki ateş sadece kısa bir süreliğine sönüp açık veriyor. Adamı indirmek için o kısa sürede yüksek hasar vermek gerekiyor. Yoksa King tekrar dokunulmaz moda geçiyor. Ben Oda'nın uzun uzun çizdiği dövüşte Katakuri'de öyle bir saldırı gücü potansiyeli göremedim.
Ateşi kapalı denk getirdikçe Luffy'i çukura gömdüğü saldırıyı yapar. Yeter. Kata'ya vurabilmek için kapatır ara ara ateşini.

Ayağıyla karşıladığını unutmuşum aynıymış. Ama benim King'den beklediğim kılıcını düşüren veya kılıcıyla uğraşan adamın bedenine bir saldırı ulaştırması tüm verdiği zararlar kılıçla bloklanıp soğutulmuş ataklar.

Kral hakiye dayanması zaten onu bu klasmanda yapıyor. Kata, King gibi bu tarz saldırılara dayanamaz ama her darbeyi yemez onun gücü dayanıklılığı değil savuşturma kabiliyeti.
king'in her darbeyi yiyor oluşu zoro'yu küçümsemesinden dolayı değil mi zaten, zoro da bu konuyu dillendiriyordu kral haki açtıktan sonra, king herhangi bir klasmanda sağ kol liginin altında kalmıyor ki sanki dayanıklılığı tek başına adamı taşıyormuş gibi, zoro'yu algı olarak nereye koyuyorsun bilmiyorum ama king zoro'nun gözüyle bile takip edemeyeceği kadar hızlanabilen biri haxları iyi (kral hakili saldırıdan hasar alıp dayanması haxa girmiyor en azından ben o kısımdan bahsetmiyorum) kılıç kullanımı var kılıcını tamamen kara kılıç haline çevirebiliyor bu arada zoro mahçup kaldığı için kılıcıyla savunuyor kendisini, ben tebrik etmiyorum mesela bu kısmı adamın elinde bir kılıç var yapışmış iki de bir ne saldırı gelse onunla kendini korumaya çalışıyor başka yere de kaçamıyor art arda gelen saldırılardan dolayı

tamam işte Zoro bariz bir yeteneği geç anlamasına rağmen yenebiliyor. Katakuri mevzuyu daha evvel anlayıp King'in ateşi söndüğü anda 5 tl farkla verilen soğan halkalarından oluşturarak rakibini sümsük manyağı eder.
katakuri saldırı gücünde asla bir zoro dengi değil anladığı vakit ne yapıcak sen zoro gibi 3-4 atışta bitirebileceğini mi düşünüyorsun? veya katakuri'nin zoro gibi alevleri kesebileceğini mi sanıyorsun? ben sanmıyorum king zaten gerek stamina gerek de hızda eli boş biri değil marco ile savaştıktan sonra hiç yorulmayan biri, zoro'nun gözleriyle takip edemediği biri, hatta alev modu açıkken bile hızda zoro'ya üstün gelen biri ne olacak bu adam hız modunu açtı diyelim kata da fark etsin yumruklarıyla savuşturup 5 dakikada olayı mı bitirecek zoro bile kral haki açtıktan sonra bu kadar zorlanmasına rağmen king o hız modundayken hiç mi kata'ya ulaşamayacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık