Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Zoro bile dövüştüğü adamın özelliğini taşıyan seraphimlerin özelliğini şu hızda anladıysa Katakuri daha King "Gak" demeden anlar reçetesini eline verir.
Saldırı gücü yetmez diyorum işte. Tümkek Luffy saldırısına kral haki eklemeyi bile öğrenmemişti daha. Ona rağmen Katakuri'yi indirmeye yetecek saldırı gücüne sahipti. Wano'ya geldiğinde ise Kaido'ya mutsuz sonlu masaj yapıp tek yemişti. King'in karşısında ise çoktan imparatorda kalıcı yara izi bırakacak ölçüde saldırı gücüne erişmiş biri vardı rakip olarak.

Adamın dövüş boyunca tek başarısı Enmayla uğraşan Zoro'ya doğrudan darbe tutturamayıp bir yerlere savurması. Buna darbe tutturma denmez fiziksel olarak baskın gelme denir. Ki onu da kılıcıyla cebelleşen adama yapıyor başarı mı bu? Darbe tutturma Page One'ın Sanjiyi zımbaladığı gibi olur
page one sahnesi ile zoro sahnesinin en ufak farkı yok yav sanji darbeyi görüyor tepki veriyor ama bunu başarı ile savuşturamıyor aynısı zoro için de geçerli adam saldırıyor zoro ise kılıçları ve savunması ile bunu savuşturmaya çalışıyor ama tamamen bir başarı elde edemiyor king baskın geliyor, adam zoro'ya karşı gösterilebilecek başarıları gösteriyor işte enma'dan önce zaten zoro ezilen taraf oluyor ne gibi bir başarı istiyorsun anlamadım zoro'nun algısını aşıyor, birebir dip dibe girdikleri mücadelede zoro'dan kan alıyor, yahu hiç değilse zoro tarafından kral hakili saldırı yiyip ayakta kalıyor nasıl en büyük başarısı darbe tutturmak, şu an sağkollar arasında katakuri zoro'nun kral hakili saldırabileceklerini kanıtladı mı? sanmıyorum şahsen luffy'nin en basit saldırılarında bile kan veren kata'nın dayanabileceğini düşünmüyorum zaten dayanabilmesini destekleyen hiçbir şey yok

Saldırı gücü yetmez diyorum işte. Tümkek Luffy saldırısına kral haki eklemeyi bile öğrenmemişti daha. Ona rağmen Katakuri'yi indirmeye yetecek saldırı gücüne sahipti. Wano'ya geldiğinde ise Kaido'ya mutsuz sonlu masaj yapıp tek yemişti. King'in karşısında ise çoktan imparatorda kalıcı yara izi bırakacak ölçüde saldırı gücüne erişmiş biri vardı rakip olarak.
Zoro Alberto'yu hemen yenmeliydi. Gücü tükenip ölecekti. Alberto'yu kısa sürede yenmek için böyle bir saldırı gücü + Alberto'nun mallığına ihtiyaç var da Kata uzun süre dövüşebilecek çapta karakter. Zoro kadar saldırı gücü olmasına gerek yok azar azar yer.

Bu ikisi uzun süre dövüşür gelecek görme + hasar görmeme mevzusu yüzünden. Günün sonunda gömen geçen taraf Kata olur.

Zoro bile dövüştüğü adamın özelliğini taşıyan seraphimlerin özelliğini şu hızda anladıysa Katakuri daha King "Gak" demeden anlar reçetesini eline verir.
zoro'nun anlayabilmesinin sebebi karşısında küçük boy zenci king olması adam daha önce king ile savaşmış yav bu nasıl kıyas panelde bile zoro'nun aptallığı gömülüyor adam 2.kez lunarian ırkından biriyle karşı karşıya geliyor sanki hayatında ilk defa görmüş de anlamış

page one sahnesi ile zoro sahnesinin en ufak farkı yok yav sanji darbeyi görüyor tepki veriyor ama bunu başarı ile savuşturamıyor aynısı zoro için de geçerli adam saldırıyor zoro ise kılıçları ve savunması ile bunu savuşturmaya çalışıyor ama tamamen bir başarı elde edemiyor king baskın geliyor, adam zoro'ya karşı gösterilebilecek başarıları gösteriyor işte enma'dan önce zaten zoro ezilen taraf oluyor ne gibi bir başarı istiyorsun anlamadım zoro'nun algısını aşıyor, birebir dip dibe girdikleri mücadelede zoro'dan kan alıyor, yahu hiç değilse zoro tarafından kral hakili saldırı yiyip ayakta kalıyor nasıl en büyük başarısı darbe tutturamamak şu an sağkollar arasında katakuri zoro'nun kral hakili saldırabileceklerini kanıtladı mı? sanmıyorum şahsen luffy'nin en basit saldırılarında bile kan veren kata'nın dayanabileceğini düşünmüyorum zaten dayanabilmesini destekleyen hiçbir şey yok

Ayağıyla karşıladığını unutmuşum aynıymış. Ama benim King'den beklediğim kılıcını düşüren veya kılıcıyla uğraşan adamın bedenine bir saldırı ulaştırması tüm verdiği zararlar kılıçla bloklanıp soğutulmuş ataklar.

Kral hakiye dayanması zaten onu bu klasmanda yapıyor. Kata, King gibi bu tarz saldırılara dayanamaz ama her darbeyi yemez onun gücü dayanıklılığı değil savuşturma kabiliyeti.

zoro'nun anlayabilmesinin sebebi karşısında küçük boy zenci king olması adam daha önce king ile savaşmış yav bu nasıl kıyas panelde bile zoro'nun aptallığı gömülüyor adam 2.kez lunarian ırkından biriyle karşı karşıya geliyor sanki hayatında ilk defa görmüş de anlamış
tamam işte Zoro bariz bir yeteneği geç anlamasına rağmen yenebiliyor. Katakuri mevzuyu daha evvel anlayıp King'in ateşi söndüğü anda 5 tl farkla verilen soğan halkalarından oluşturarak rakibini sümsük manyağı eder.

Zoro Alberto'yu hemen yenmeliydi. Gücü tükenip ölecekti. Alberto'yu kısa sürede yenmek için böyle bir saldırı gücü + Alberto'nun mallığına ihtiyaç var da Kata uzun süre dövüşebilecek çapta karakter. Zoro kadar saldırı gücü olmasına gerek yok azar azar yer.
King'i yenmek için anlık olarak yüksek hasar vermen gerekiyor, zaten asıl sıkıntı bu. King'in arkasındaki ateş sadece kısa bir süreliğine sönüp açık veriyor. Adamı indirmek için o kısa sürede yüksek hasar vermek gerekiyor. Yoksa King tekrar dokunulmaz moda geçiyor. Ben Oda'nın uzun uzun çizdiği dövüşte Katakuri'de öyle bir saldırı gücü potansiyeli göremedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık